Новини / Технології     24 січня 2019 11:49

Розвиток транспортної системи та роботизація виробництва – уряд виділяє 500 тис. грн на найкращий стартап

Мінекономрозвитку запускає конкурс інноваційних стартапів. Переможці отримають послуги від бізнесу та міністерства на суму до 500 тис. грн. або 2 млн грн. в статутний капітал своєї компанії від потенційного інвестора. Заявки приймають до 31 березня.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

У конкурсі можуть брати участь фізичні та юридичні особи. Допускаються проекти, які раніше не фінансувалися державою та не мають серійного виробництва.

Перевага надаватиметься проектам, пов’язаним з розвитком транспортної систем, роботизацією виробництва, використанням нових джерел альтернативної енергії, робототехнікою тощо.

ЧитайтеПрограму реформування аграрної науки має бути представлено протягом наступних 10 днів

Кошти можна буде отримати в два етапи. На першому – послуги на суму до 500 тис. грн., на другому – до 2 млн грн.

На першому етапі переможець отримає від держави послуги з розробки бізнес-моделі, проведення лабораторних тестувань, підготовку патентної заявки та консалтингові послуги.

На другому будуть перевіряти реалізацію стартапу та виділяти кошти цілеспрямовано на необхідні етапи.

Як раніше повідомляв Landlord, уряд збереже 2019-го програми фінансової підтримки виробників сільськогосподарської продукції. Адже вони принесли позитивні результати для галузі. Акцент буде зроблений на тваринництво, але також суттєво профінансують аграріїв, які вирощують зернові.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також