Новини / Технології     24 січня 2019 11:49

Розвиток транспортної системи та роботизація виробництва – уряд виділяє 500 тис. грн на найкращий стартап

Мінекономрозвитку запускає конкурс інноваційних стартапів. Переможці отримають послуги від бізнесу та міністерства на суму до 500 тис. грн. або 2 млн грн. в статутний капітал своєї компанії від потенційного інвестора. Заявки приймають до 31 березня.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

У конкурсі можуть брати участь фізичні та юридичні особи. Допускаються проекти, які раніше не фінансувалися державою та не мають серійного виробництва.

Перевага надаватиметься проектам, пов’язаним з розвитком транспортної систем, роботизацією виробництва, використанням нових джерел альтернативної енергії, робототехнікою тощо.

ЧитайтеПрограму реформування аграрної науки має бути представлено протягом наступних 10 днів

Кошти можна буде отримати в два етапи. На першому – послуги на суму до 500 тис. грн., на другому – до 2 млн грн.

На першому етапі переможець отримає від держави послуги з розробки бізнес-моделі, проведення лабораторних тестувань, підготовку патентної заявки та консалтингові послуги.

На другому будуть перевіряти реалізацію стартапу та виділяти кошти цілеспрямовано на необхідні етапи.

Як раніше повідомляв Landlord, уряд збереже 2019-го програми фінансової підтримки виробників сільськогосподарської продукції. Адже вони принесли позитивні результати для галузі. Акцент буде зроблений на тваринництво, але також суттєво профінансують аграріїв, які вирощують зернові.

Читайте також