Новини / Логістика     28 січня 2019 09:41

Розвиток логістики: альтернативи конкуренції УЗ із приватною тягою немає – Омелян

Половина тем, які обговорювалися на Українському сніданку в Давосі, були присвячені питанням розвитку інфраструктури в Україні. Учасники конференції були одностайні в розумінні того, що розвиток логістики є одним із пріоритетних напрямків для країни.

Про це повідомляє на свої сторінці у Фейсбук міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

На ланч-конференції в Давосі традиційно обговорювалися тенденції розвитку України. І однією з ключових тем було подолання логістичних проблем.

«Нарешті є розуміння, що окрім будівництва нових заводів необхідно розвивати логістику. Що транспорт – це бізнес, у який теж вигідно інвестувати і на якому можна успішно і чесно заробляти», – відзначає міністр.

ЧитайтеТест-драйв українськими коліями: Укрзалізниця тестуватиме локомотиви Alstom і CRRC

Щодо болючих для аграріїв питань вантажоперевезень, міністр відзначив необхідність конкуренції Укрзалізниці з приватними операторами тяги, а також важливість реформування держкомпанії-перевізника посиленими темпами.

«Немає альтернативи конкуренції державної компанії Укрзалізниці з приватними операторами тяги на державній інфраструктурі, як і немає альтернативи, аби Укрзалізниця посиленими темпами реформувалася і якісно змінювалася» – наголошує Володимир Омелян.

Landlord раніше повідомляв про те, що Кернел розпочав втілення проекту, який допоможе аграріям зменшити збитки через брак вагонів УЗ. Компанія пропонує колегам об’єднуватися і самим формувати рухомі склади, щоб перевозити своє зерно.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також