Новини / Логістика     28 січня 2019 08:52

Тест-драйв українськими коліями: Укрзалізниця тестуватиме локомотиви Alstom і CRRC

«Укрзалізниця» незабаром почне тестування локомотивів китайського та французького виробництва – CRRC та Alstom відповідно. Після тест-драйву обере найкращого постачальника.

Про це повідомляє Delo.ua.

Під час вибору локомотива між Alstom і CRRC також враховуватимуться інші показники – побажання бізнесу, технічний потенціал та можливість проїзду міським сполученням.

«У випадку електровозів є безліч виробників, які виготовляють техніку не лише для залізниць, але й для міського сполучення – метро чи інших варіантів. Цього виробництва в Україні немає, тому ця характеристика буде конкурентною перевагою», – пояснив Володимир Омелян, міністр інфраструктури України.

ЧитайтеОмелян: ми очікуємо, що в Україну скоро зайдуть світові оператори локомотивів

Він додав, що також найближчим часом очікують поставки нових електровозів від «General Electric», адже договір з компанією був підписаний ще в лютому минулого року. Електровози мали з’явитися разом із тепловозами, проте проблема досі лишається невирішеною.

За оцінками експертів, локомотивна тяга «Укрзалізниці» наразі зношена на 97%, електровози – на 90%. Така тенденція негативно позначається на графіках поставок та призводить до простоїв вагонів. Відтак – у пікові сезони бізнес зазнає збитків.

Як раніше повідомляв Landlord, на початку січня в Миколаїв доставили першу партію тепловозів від «General Electric».  Вони доправлятимуть зерно в Миколаївський морський порт. Загалом у 2019 р. в Україні будуть задіяні 30 тепловозів ТЕ33АС, котрі мають великий міжремонтний термін експлуатації, економні за витратами палива і більш безпечні щодо шкідливих викидів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також