Новини / Трейдинг     29 серпня 2019 15:20

Рівень запасів кукурудзи стане найнижчим за 6 років – прогноз IGC

Аналітики Міжнародної ради по зерну (International Grains Council — IGC) дають оптимістичний прогноз глобального врожаю пшениці: 769 млн т. Але, попри це, резерви зерна впадуть до п’ятирічного мінімуму через скорочення запасів кукурудзи.

Про аналітику IGC і прогнози ринку зернових культур на 2019/2020 маркетинговий рік також від двох інших світових аналітичних організацій йдеться в ексклюзивному матеріалі Landlord.

Складний старт сезону кукурудзи в США зумоволює тенденції на ринку зернових. Так, з цієї причини IGC погіршила свій попередній прогноз глобального виробництва пшениці та фуражного зерна на 21 млн, а зернових запасів у цілому на 14 млн т.

Відповідно до липневих прогнозів, глобальний урожай усіх видів зерна в прийдешньому маркетинговому сезоні становить 2156 млн т, що на 1% вище показників сезону, що минає.

В усьому винна кукурудза…

Проте урожай не компенсує падіння запасів, що спостерігалося вже 3 роки: фахівці IGC вважають, що загальний обсяг пропозиції зерна впаде до найнижчої позначки за чотири сезони. При цьому резерви знову скоротяться, впавши до п’ятирічного мінімуму в 588 млн т.

Читайте: Прогноз врожаю зернових у світі: ЄС – 317 млн т, Аргентина й Бразилія – 200, Україна – 70

В усьому «звинувачують» кукурудзу, запаси якої падали найсуттєвіше: у Китаї на 24 млн т, у США – на 18 млн т. Наразі ж очікується рекордно низький рівень запасів за останні 6 років.

Щодо пшениці прогнози більш обнадійливі: очікується поступове відновлення її перехідних запасів та рекордні запаси у Китаї, Індії. Пшениця, а також ячмінь, за прогнозом IGC,  забезпечать безпрецедентно високий рівень торгівлі зерном.

Як повідомляв раніше Landlord, агророзвідка США знизила прогноз щодо кукурудзи.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також