Новини / Кооперативи     16 лютого 2022 19:01

Risoil у 2022 році планує збільшити земельний банк до 15 тис. гектарів

Ціна за гектар землі коливається в діапазоні від €1−3 тис.

Компанія Risoil з відкриттям ринку землі вирішила у 2022 році нарощувати земельний банк. Risoil має близько 3−4 тис. га землі, але поставила на меті збільшили свій земельний банк до 10−15 тис. га. Про це повідомляє Latifundist.com.

“Взагалі агробізнес був цікавий нам і раніше. Земля — це завжди перспективно. А з відкриттям ринку землі вирішили розвивати цей напрям. Зараз — Одещина буде в пріоритеті. Відтак, спочатку купуватимемо землі в Одеській області, а надалі — ймовірно розглядатимемо пропозиції з сусідніх областей”, — заявив засновник та директор компанії Risoil Шота Хаджишвілі.

За його словами, ціна за гектар землі коливається в діапазоні від €1−3 тис. — залежно від регіону, близькості до необхідної інфраструктури, складів або наявності можливості підключення полів до поливу.

“Ми не купуємо меблеву чи взуттєву фабрику, а йдемо в близький нам агробізнес, залишаючись в одному ланцюжку. Адже все життя працюємо з агропродукцією. Для купівлі сільськогосподарської землі компанія має дирекцію з розвитку, яка займається пошуком продавців, які виставляють землю на продаж”, — додає директор Risoil.

Раніше Landlord повідомляв, що співвласник групи компаній Risoil вийшов з проєкту концесії Херсонського порту.

Владислава Михайленко

Читайте також

Матеріали по темі