Новини    05 серпня 2021 19:24

Співвласник групи компаній Risoil вийшов з проєкту концесії Херсонського порту

Шота Хаджішвілі заявив про вихід з проєкту державно-приватного партнерства в Херсонському морському торговому порту.

Про це бізнесмен розповів в інтерв’ю «Порти України». За його словами, реалізовувати проєкт продовжуватимуть партнери — грузинська група компаній Georgian Industrial Group, яка перемогла в концесійному конкурсі.

«Сподіваюся, що до кінця року вони дійсно отримають можливість управляти Херсонським портом для того, щоб завантажити його роботою», — сказав співвласник Risoil.

Читайте: BASF став співзасновником платформи зі збору заявок на утилізацію тари ЗЗР

Вихід з проєкту він пояснив непрозорими умовами роботи в порту.

«В першу чергу потрібно закрити незаконний рейд, який побудували у 2016 році. Жодна компанія, що себе шанує, не буде інвестувати в берегову інфраструктуру, якщо можна робити це (здійснювати перевалку — ред.) на рейді, не сплачуючи податки, знищуючи природу та видаючи зарплати в конвертах. Ми в такій системі працювати не маємо наміру», — зазначив Хаджішвілі.

Компанія «Рісойл-Херсон» — консорціум компанії «Петро ойл енд кемікалс» (Georgian Industrial Group) та Risoil S.A. (Швейцарія). Частка грузинської групи склала 60%, швейцарської компанії — 40%. У січні 2020 року «Рісойл-Херсон» перемогла в концесійному конкурсі щодо майнового комплексу ДП «Херсонський морський торговельний порт».

Раніше Landlord розповідав, як із львівського компосту виготовлятимуть органічне добриво.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...