Новини / Рослинництво     12 травня 2020 20:00

Прогноз валового збору кукурудзи в Україні підвищено до 39 млн тон – USDA

Світові запаси зерна кукурудзи збільшаться на 25 млн тон, а головними імпортерами будуть ЄС, країни Північної Африки, Іран і В’єтнам

Ввечері 12 травня Міністерство сільського господарства США (USDA) оприлюднило свій перший прогноз балансу світового ринку зернових на наступний 2020/2021 маркетинговий рік. Глобальний прогноз по фуражному зерну передбачає виключно високе виробництво і споживання, а також збільшення складських запасів на кінець майбутнього сезону.

Що стосується світового виробництва кукурудзи, то воно прогнозується теж на рекордно високому рівні. Найкращі врожаї очікується в США, Бразилії, Україні, Мексиці і Канаді.

Читайте: Анджей Гайовнічек: без українських трудових мігрантів польське аграрне виробництво очікує колапс 

Зокрема, у USDA вважають, що в 2020/2021 р. українські аграрії зберуть 39 млн т. кукурудзи проти 35,89 млн т, які, за даними американського Мінсільгоспу, були вироблені в цьому маркетинговому році.

Іншими словами, прогнозується, що Україна розширить виробництво кукурудзи більш, ніж на 3 млн т. Можна при пустити, що аналітики розраховують, що площі озимих, які постраждали від посухи, будуть пересіватися саме кукурудзою.

Також в USDA повідомляють, що світове споживання кукурудзи зросте на 4% у порівнянні із торішніми показниками. Світовий імпорт культури, за прогнозами, також збільшиться на 4%.

При цьому найбільш помітне пожвавлення очікується у таких імпортерах як ЄС, Єгипет, Мексика, Іран, Марокко і В’єтнам. Передбачається, що світові запаси кукурудзи до кінця 2020/2021 МР також збільшаться на 25 млн т. в порівнянні з показниками вмісту складів кінця 2019/2020 МР.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв які ціни склалися на пшеницю, ячмінь і кукурудзу в Україні

Читайте також