Новини    02 травня 2023 17:54

Переселенці можуть отримати до $1,5 тис. на відновлення свого агробізнесу

Участь у програмі можуть взяти дрібні фермери та домогосподарства, які мають статус ВПО, а також місцевих дрібних фермерів, чия діяльність значно постраждала внаслідок війни.

Переселенці зможуть отримати до $1,5 тис. на відновлення свого агробізнесу. Зона дії відповідної програми — Полтавська, Сумська, Дніпропетровська, Чернігівська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області, повідомляє ait-magazine.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps розпочинає програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи фермерську діяльність.

Участь у цій програмі можуть взяти дрібні фермери та домогосподарства, які мають статус ВПО, а також місцевих дрібних фермерів, чия діяльність значно постраждала внаслідок війни.

Для того, аби узяти участь у цій програмі, потрібно зареєструватись за посиланням.

Довідка. Mercy Corps — це глобальна команда гуманітаріїв, які працюють разом на передовій найбільших криз сучасності, створюючи майбутнє можливостей задля суспільного процвітання. Mercy Corps реагує на надзвичайну ситуацію в Україні з початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року.
Надають екстрену грошову допомогу біженцям у сусідніх країнах та людям, переміщеним усередині України, щоб вони могли задовольнити свої основні потреби у виживанні. Також фінансують місцеві організації, які найкраще знають свої громади та ефективно працюють над вирішеннями їхніх найнагальніших потреб.

Додатково до заходів екстреного реагування, розпочинають нову програму з відновлення, яка сприятиме стабілізації джерел існування та підвищенню здатності внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали внаслідок бойових дій, протистояти несприятливим соціальним та економічним умовам.

Нагадаємо, відновлення пошкодженого внаслідок воєнних дій елеватора слід починати з якнайретельнішої фіксації усіх пошкоджень.

Допомогу українським аграріям, доступ фермерів та агробізнесу до фінансових програм, а також якнайшвидше відновлення галузі в цілому обговорив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський з директором Світового Банку у справах країн Східної Європи Джорданом Шварцом та директором з питань операційної діяльності СБ Геворгом Саргсяном.

В Україні триває релокація бізнесу із постраждалих від війни регіонів на більш безпечні території України з метою захисту промислових потужностей вітчизняних підприємств усіх форм власності.

Мінагропрод та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 мільярд.

У 2023 році Україна зможе залучити більше коштів для кредитування сільськогосподарських виробників.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...