У повідомленні компанії у Facebook зазначено, що одне з господарств компанії «ПАЕК» розпочало висадку ранніх кавунів, які вирощувалися у теплицях підприємства.
Власник ТОВ «СП «ПАЕК» Юрій Кормишкін повідомив про це, наголошуючи на тому, що розсаду висаджують у відкритий грунт на полях господарства на Снігурівщині. Він також вказав на використання зрошення під мульчувальну плівку для підготовлених грядок.
Компанія «ПАЕК» планує представити на вітчизняному ринку ранні кавуни під торговельною маркою «Смакота», а також інші види плодоовочевої продукції та баштанних культур. Цього року під овочівництво компанія виділила до 2 тис. га землі і вперше буде займатися вирощуванням тепличних овочів.
Нагадаємо, на Херсонщині аграрії мають змогу отримати $3 тисячі на відновлення сільськогосподарської діяльності, повідомляє Херсонська ОВА.
Уряд вдосконалив процес надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств у межах програми єРобота. Завдяки цьому до кінця поточного року підприємці зможуть отримати грантів на переробку додатково ще на суму до 1 млрд грн.
Уряд вніс зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Нововведення розширюють можливості для використання грантових коштів, зменшують кількість документів, які необхідно надати банку для підтвердження витрат, до того ж скасовуються граничні суми надання грантів протягом одного періоду подання заяв.
Ізраїльська компанія Rahan Meristem спільно з підприємством Banarica Colombia з Колумбії розробили новий сорт бананів із групи Кавендіш, стійкий до грибного захворювання — фузаріозу TR4, яке відоме як панамська хвороба. Новий сорт також відрізняється високою врожайністю та ранніми термінами цвітіння. Про це повідомляє Fruit-inform.
Ізраїльські дослідники вивели новий сорт томатів, стійкіший до посухи. Передбачається, що він може допомогти фермерам впоратися з негативним впливом зміни клімату. Поглиблений генетичний аналіз, проведений під керівництвом вчених з Єврейського університету Єрусалима, виявив взаємодію між двома областями геному томату, яка призводить до підвищення врожайності та стійкості до посушливих умов, передає AgroExpert.md.
NASA відправило на борт космічної станції насіння червоного перцю чилі (Capsicum annuum) – у межах реалізації проєкту з вирощування плодоносних рослин на міжнародній космічній станції.
Команда старшокурсників з Дартмутського коледжу розробила проект, який дозволить астронавтам вирощувати овочі на Марсі.
Маргарита Юзяк
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!