Новини / Логістика     02 жовтня 2022 20:04

Швейцарська федеральна залізниця збудує нові термінали та міські хаби

На додаток до п’яти терміналів SBB хоче побудувати 5–8 міських хабів

Швейцарська федеральна залізниця (SBB) представила план розвитку під назвою Suisse Cargo Logistics щодо майбутнього сектора залізничних вантажних перевезень. План включатиме будівництво 5 нових терміналів між Женевою, на заході країни, і Сент-Галленом, на сході. Про це повідомляє RailFreight.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

На додаток до п’яти терміналів SBB хоче побудувати 5–8 міських хабів. Їх планується розмістити в центральних точках великих міст і забезпечити залізничне сполучення. В основному вони займатимуться логістикою щодо будівництва та утилізації.

У компанії стверджують, що тепер увага буде зосереджена на трьох моделях виробництва та кращих варіантах перевалки: вагонні перевезення, маршрутні потяги та комбіновані перевезення. Так, очікується, що термінали сприятимуть розвитку комбінованих перевезень із більш помітною роллю залізниці.

У зв’язку з логістикою Suisse Cargo Logistics SBB каже, що розширення перевезень у вагонах забезпечить відсутність переходу від модального транспорту назад до автомобільного. Що стосується блокування залізничного транспорту, компанія каже, що стратегічне розташування вузлів прибере трафік з околиць міст. Це пов’язано з тим, що товари та відходи будуть транспортуватися з одного міського вузла в інший залізницею.

Нагадаємо, На залізничній станції Чоп почав роботу логістичний хаб з широкими та вузькими коліями по перевалці будь-якої сільськогосподарської продукції та продуктів перероблення. Типи вантажів — насипний, наливний та фасований (біг-беги та мішки).

АТ “Укрзалізниця” з 1 серпня, оголосила про впровадження конвенцій на вантажні перевезення у чотирьох напрямках до країн Європи.

З 1 серпня АТ “Укрзалізниця” змінила методику обрахування вагонної складової у вартості вантажоперевезень у вагонах власного парку по території України, фактично переводячи її на загальноприйняті прозорі ринкові стандарти.

Тарифи на чорноморських маршрутах, ймовірно, будуть підвищуватися — в основному через збереження військових ризиків і зростання вартості страхової гарантії безпеки суден.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також