Новини / Технології     28 грудня 2019 15:20

Open Agribusiness або навіщо Кернел ділиться важливою інформацією з партнерами

Партнерська програма «Кернел» — Open Agribusiness надає інформацію для підтримки малих і середніх агровиробників. Партнери отримують доступ до технологічних карт, моніторингу полів, можуть запозичувати досвід компанії «Кернел».

У рамках проєкту «Open Agribusiness: як українські аграрії об’єднуються з Kernel» СЕО «Кернел» Євген Осипов разом з директором із закупівель зернових та олійних культур «Кернел» Олександром Головіним ексклюзивно для Landlord детально проаналізували функціонал та перспективи програми Open Agribusiness і пояснили переваги даної ініціативи.

Генеральний директор компанії «Кернел-Трейд» Олександр Головін пояснює, що доступ до інструментів дозволяє партнерам-сільгоспвиробникам відстежувати інформацію про культури і структуру посівів, бачити історію проведених агрооперацій з повною деталізацією, оцінку стану вегетації. Це можливо завдяки моніторингу полів із низкою інструментів на базі системи Cropio.

Дізнаючись про успіхи інших регіонів, сільгоспвиробники отримують стимул для покращення результатів своїх господарств.

«Тепер вони бачать наше конкретне поле, його історію, гібрид, захист, прогноз врожайності. Крім наших полів у систему Cropio завантажено 390 000 га полів партнерів. Така аналітика даних за рахунок порівняння своїх і сусідніх ділянок дозволяє фермеру побачити точки росту. Іноді здається, що ти досяг високого показника врожайності — скажімо, 13 т кукурудзи з гектара. Це дуже гарний врожай, яким можна пишатися. Однак якщо виявляється, що твій колега на сусідньому полі зміг зібрати 14 т за таких самих кліматичних умов, ти розумієш, що треба покращувати технології та оптимізувати процеси», — коментує переваги програми Open Agribusiness Олександр Головін.

Читайте: Всі поля Кернел під моніторингом супутників

Експерти компанії «Кернел» прагнуть застосовувати передові технології в сільському господарстві. На їх думку, Україна завдяки географічному розташуванню та кліматичним особливостям має по суті унікальні умови для розвитку аграрного потенціалу, але без сучасних підходів успіху не досягти.

СЕО «Кернел» Євген Осипов наголошує:

«Ми можемо й повинні виробляти не менше 100 млн т зернових і 30 млн т олійних культур щорічно. У сегменті соняшникової олії наша країна №1 з експорту, у сегменті зернових — у п’ятірці найбільших експортерів. Однак через недостатню ефективність вітчизняного агробізнесу і логістики виробники втрачають сьогодні близько $200 на гектарі».

Врожайність, прибутковість, оптимальність штату співробітників на гектар, технології — сходинки до зростання ефективності та, відповідно, збільшення доходів. Наразі майже в усіх регіонах врожайність сільгоспкультур на полях «Кернел» на 30–50% вища, ніж в середньому по країні. Тому «Кернел» пропонує партнерам власні напрацювання і запрошує до участі у програмі Open Agribusiness — це можливість стати частиною «Кернел» і повною мірою користуватися благами компанії: фінансовими інструментами, новими технологіями, результатами численних дослідницьких програм, особливими цінами на необхідні товарно-матеріальні цінності (насіння, добрива, техніку), які надають виробники цих ТМЦ.

Нагадаємо, раніше СЕО «Кернел» Євген Осипов разом з директором із закупівель зернових та олійних культур «Кернел» Олександром Головіним ексклюзивно для Landlord детально проаналізували функціонал та перспективи програми Open Agribusiness і пояснили її переваги.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також