Новини    22 січня 2021 10:09

Олег Бахматюк зупинив 37 підприємств групи «Укрлендфармінг»

Група компаній звинуватила НАБУ і особисто директора бюро Артема Ситника у війні проти українського товаровиробника через яку 13 000 співробітників втратило роботу

Група копаній «Укрлендфарминг» звинуватила НАБУ і особисто директора бюро Артема Ситника у війні проти українського аграрного бізнесу через яку 13 000 співробітників втратило роботу. Про це йдеться у офіційному релізі, який розміщений на сайті «Укрлендфарминг».

«Ось вже півтора роки НАБУ чинить безпрецедентний незаконний тиск на нашу компанію. Тиск, який не має нічого спільного з правосуддям. Замість того, щоб боротись з корупцією топ-чиновників, директор НАБУ Артем Ситник змушує своїх підлеглих боротись з українським виробником. Наслідок цієї війни – це повністю зупинене виробництво на 37 підприємствах групи компаній «Укрлендфармінг», без роботи залишились 13 000 українців, бюджет тільки за минулий рік недоотримав 1,5 млрд грн податків. Закриваються сучасні ферми, в тому числі – унікальні племінні виробництва. Наслідки для цілої галузі можуть бути просто катастрофічними. Закриваються птахофабрики, виробництво скорочується, а ціни на яйця в Україні стрімко зростають», – зазначено у релізі.

Крім того, у компанії підкреслили, що під загрозою опинилося надання соціальної допомоги 706 населеним пунктам України, а 298 000 орендодавців земельних паїв, які співпрацювали з «Укрлендфармінгом», не отримають кошти. Загалом до грипи входять 4 тисячі виробничих в усіх регіонах України, а сума сплачених податків у бюджети всіх рівнів за останні 3 роки складає 7,8 млрд грн.

Читайте: Олег Бахматюк: процедура НАБУ порушує права людини

«Те, що знищено, відбудувати, звісно, можна. Але це потребує величезних капіталовкладень. Так, створення 1 робочого місця на новій птахофабриці з урахуванням капітальних інвестицій коштує до $500 тис. Хто готовий за нинішніх умов інвестувати в Україну такі кошти?», – задають питання у релізі.

Також у повідомленні групи компаній наводиться перелік підприємств на яких була припинена діяльність.

Нагадаємо, НАБУ підозрювало Олега Бахматюка в заволодінні 1,2 млрд грн кредиту Нацбанку, проте є дані, що насправді борг бізнесмена перед державою значно більший – 29,3 млрд грн.

Сам власник «Укрлендфармінгу» на таку суму не погоджується і запропонував КМУ, фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національному банку України та офісу генерального прокурора механізм повернення заборгованості у сумі 8 млрд грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...