Новини    19 жовтня 2022 09:39

Нова справа щодо хабарництва. Бахматюк запевняє, що це вплине на вартість яєць в Україні

Олег Бахматюк назвав безглуздим звинувачення НАБУ та САП

Український бізнесмен Олег Бахматюк назвав безглуздим звинувачення НАБУ та САП у підкупі голови Державної фіскальної служби, і попередив, що ця справа матиме негативні наслідки для компанії й держави, йдеться на сайті групи компаній Укрлендфармінг.

“Звинувачення полягає в тому, що нібито була порушена черговість повернення ПДВ, при тому, що сам ПДВ відшкодовано законно. Складається враження, що є задача прив’язати мене до будь-якої справи, аби просто її порушити. Ця підозра, як і всі попередні, не матиме жодних правових перспектив. Але матиме негативні наслідки для компанії й держави”, – заявив Бахматюк.

Бізнесмен вважає, що НАБУ в особі Андрія Калужинського (якого він називає кумом колишнього директора Бюро Артема Ситника) зводить з ним приватні рахунки.

Він попередив, що наслідком цього може стати скорочення виробництва яєць в Україні підприємствами Укрлендфармінг.

“Через знищення російськими агресорами українських підприємств вже суттєво, на 20%, зменшилось виробництво курячих яєць в Україні. І виросли ціни. Якщо дозволити кумам Ситника і надалі використовувати НАБУ як інструмент помсти, ми можемо втратити й ті підприємства, яким пощастило вижити під бомбардуваннями ворога. І коли українець купуватиме яйця по 20 грн за штуку, коли тисячі людей опиняться без роботи, а бюджет недоотримає величезні суми податків, винними у цьому будуть не тільки російські окупанти, а й представники НАБУ”, – заявив Бахматюк.

Читайте також: Дорожчі за золото: експерти прогнозують подальше здорожчання яєць

Нагадаємо, 17 жовтня НАБУ повідомило Бахматюку та Роману Насірову про нову підозру. За версією слідства, протягом 2015-2016 років голова ДФС (тоді цю посаду обіймав Роман Насіров) отримав від Бахматюка $5,5 млн і 21 млн євро неправомірної вигоди за відшкодування понад 3,2 млрд грн податку на додану вартість.

Бахматюк також наразі він є підозрюваним НАБУ і САП у розкраданні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту, наданого Національним банком України ПАТ “ВіЕйБі Банк”.

Раніше суд на Кіпрі видав всесвітній ордер на заморожування активів Бахматюка.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...