Новини    20 серпня 2023 10:54

“Нібулон” отримав 50 вагонів-хоперів у межах проєкту USAID

"НІБУЛОН" системно звітуватимемо про ефективне використання допомоги та розповідатиме про те, скільки тонн перевезли ці вагони

Компанія “Нібулон” отримала 50 сучасних вагонів-хоперів, вироблені на Дослідно-механічному заводі “Карпати”, завдяки допомозі USAID уже курсують просторами України. Остання партія з 10 вагонів знаходиться на шляху до портів Дунаю, інформує пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Ми надзвичайно вдячні Проєкту USAID “Економічна підтримка України” за допомогу, – зазначив Михайло Різак, директор із взаємодії з органами влади та питань сталого розвитку. – У цьому проєкті Україна виграла тричі: завод “Карпати” отримав замовлення, “Нібулон” – засоби транспортування для збереження річкових портів у роботі в умовах блокування річкової навігації, а українські товаровиробники – кращі закупівельні ціни на свою продукцію”.

“НІБУЛОН” системно звітуватимемо про ефективне використання допомоги та розповідатиме про те, скільки тонн перевезли ці вагони.

Читайте також: Попри війну “Нібулон” будує новий термінал на Дунаї

У компанії нагадали, що допомога агровиробникам та інфраструктурним компаніям є частиною Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні, яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку. Вона спрямована на те, щоб допомогти Україні збільшити потенціал для виробництва, зберігання, транспортування та експорту зерна.

Довідка. Допомога агровиробникам та інфраструктурним компаніям є частиною Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні, яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку. Вона спрямована на те, щоб допомогти Україні збільшити потенціал для виробництва, зберігання, транспортування та експорту зерна.

Нібулон – один із найбільших українських виробників та експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничі філії (виробництво сільгосппродукції на 82,5 тис. га орендованих земель), 19 елеваторних комплексів і перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн т, суднобудівно-судноремонтний завод і судноплавна компанія.

Нагадаємо, проєкт USAID “Економічна підтримка України” закупив  50 сучасних вагонів-хоперів для потреб “Нібулон”. Вагони виготовлятимуть на львівському заводі “Карпати”.

Компанія “Нібулон” нині продовжує працювати та виконувати свої зобов’язання, використовуючи лише 32% своїх потужностей.

Компанія “Нібулон” почала закупівельну кампанію ранньої групи культур урожаю-2023. 21 червня перевантажувальний термінал у м. Миколаїв прийняв першу партію ячменю.

Перевантажувальний термінал компанії “Нібулон” (філія Козацька), що розташований на території селища Козацьке Херсонської області, опинився під водою внаслідок руйнування греблі Каховської гідроелектростанції.

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що попри те, що консультації з партнерами по зерновій ініціативі тривають, США вже заявили про підтримку України у розвитку альтернативних експортних шляхів з транспортування українського збіжжя та фінансуванні проєктів сільського господарства.

USAID АГРО завершила передачу фермерам мінеральних добрив і насіння соняшника та кукурудзи. Допомогу отримали 8223 агровиробники у 15 регіонах країни.

Дві організації водокористувачів отримали по 18 мільйонів гривень кожна від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) для модернізації зрошувальних систем.

Corteva та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочали співпрацю для підтримки українських фермерів. Передбачається, що завдяки цій співпраці USAID і Corteva Agriscience сприятимуть досягненню спільних цілей щодо розширення доступу фермерів до сировини, фінансування та зберігання зібраного врожаю, передає пресслужба компанії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...