Новини / Техніка     23 жовтня 2021 11:40

Нестача запчастин до сільгосптехніки в США негативно впливає на жнива

Щомісячний показник економічної активності фермерів на початку жовтня впав на 10%

Дефіцит комплектуючих до сільгосптехніки, викликаний зупинкою виробництва через пандемію COVID-19 в промислових центрах США і Азії, гальмує жнивну кампанію в США.  Відсутність контейнерів в великих портах і брак робочих рук не дозволяють виробникам обладнання в повній мірі скористатися вигідним моментом, коли ціни на зерно злетіли до максимального рівня майже за десятиліття.

Читайте: Аграрії України не можуть купувати та продавати сільгосптехніку нових зразків

Щомісячний показник економічної активності фермерів на початку жовтня впав на 10% до найнижчого рівня з липня 2020 року. Стурбованість щодо поставок сильно тисне на фермерів. 55% опитаних заявили, що низькі запаси вплинули на їх плани щодо купівлі техніки.

“Дефіцит комплектуючих особливо гостро стоїть перед фермерами, яким і так не вистачає часу на збір врожаю”, – зазначається в повідомленні.

Компанія New Ag Supply в Канзасі настійно рекомендує клієнтам замовляти запчастини для весняної посівної вже зараз. А в Айові фермер Кордт Холуб прибирає техніку на ніч в комору, після того як злодії вкрали важкодоступні запчастини для тракторів з місцевого дилерського центру Deere & Co.

«Намагаємося берегти свою техніку, але зараз ми всі залежимо від удачі», — скаржиться Кордт Холуб, фермер, що вирощує кукурудзу і сою в четвертому поколінні в Бакінгемі, штат Айова.

Перебої в виробництві відчуваються в центральних штатах країни, оскільки нестача напівпровідників, яка вже кілька місяців створює проблеми для виробників сільгосптехніки, зачіпає і інші компоненти. Проблеми з ланцюгами поставок тепер становлять загрозу для продовольчого постачання США і можливості агровиробників вивезти урожай з полів. Деяких фермерів дефіцит запчастин змушує повторно використовувати або ремонтувати старі деталі.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що Kverneland Group та Kubota купують 80% акцій італійського виробника ROC.

Джерело: latifundist.com

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також