Новини / Політика     27 квітня 2021 09:30

Нардепи налаштовані завершити розгляд поправок до проекту №2194

Залишилось розглянути 681 поправку. Які ще важливі законопроекти планує розглянути Верховна Рада напередодні тривалих травневих свят

Народні депутати на поточному пленарному тижні налаштовані завершити розгляд поправок до проекту закону №2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин». Загалом тексту проекту у другому читанні було подано 3128 поправок, з яких з 16 березня 2021 року парламент встиг розглянути 2267 поправок. Про це на своєму Telegram каналі написав член Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Сергій Лабазюк.

«Традиційно розпочнемо з поправок до законопроекту №2194 (передача земель в управління громадам).  Залишилася 861 поправка з-понад 3000, тому ми на фінішній прямій…», – зазначив він.

Також, про необхідність завершити розгляд проекту у другому читанні і в цілому наголосив під час погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) 26 квітня наголосив і спікер парламенту Дмитро Разумков.

ЧитайтеПівнічно-Кримський канал передають у підпорядкування МінАП

Крім того, як написав Сергій Лабазюк, на цьому пленарному тижні з «аграрних» законопроектів на порядок денний винесені проект закону №2289, що врегульовує питання ввезення зразків пестицидів та агрохімікатів для проведення випробовувань і реєстрації інноваційних агрохімікатів в Україну. Проект закону значно спрощує процедуру реєстрації, що відкриє доступ українським агар аріям до нових розробок і дасть змогу підвищити врожайність культур та експорт сільськогосподарської продукції.

Не менш важливим є і винесений на порядок денний пленарного тижня проекту №5104 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою», яким визначається механізм надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам для страхування сільськогосподарської продукції, вимоги до них, їх права та обов’язки, об’єкти страхування, страхові продукти, страхові ризики, страхові випадки тощо.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що фермери Дніпропетровської області створили власну асоціацію.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також