Новини / Аналітика     09 жовтня 2019 10:53

На торгах СВОТ зросли котирування кукурудзи та пшениці 

Торги на СВОТ 8 жовтня завершилися зростанням котирувань основних сільгоспкультур: пшениці – на $4,1 за тонну, кукурудзи – на $3,4 за тонну, сої – на $1,9 за тонну. Підтримку цінам надавали погіршення погодних умов, а також низькі темпи збиральних робіт пшениці в Канаді.

Про це повідомляє АПК-Информ.

Результати торгів 8 жовтня на біржі СВОТ

Кукурудза: котирування зросли до $155,7 (+$3,4) за тонну.

Зростання зумовлене прогнозованим зниженням температури повітря (до заморозків) і очікуваними опадами на Середньому Заході США, що може ще більше погіршити стан посівів кукурудзи і стримувати проведення збиральних робіт.

Соя: котирування зросли до $338,2 (+$1,9) за тонну.

Зростання зумовлене прогнозом щодо погіршення погодних умов у основних регіонах – виробниках соєвих бобів у США, що може ще більше сповільнити темпи проведення збиральної кампанії, які цього року і так значно відстають від торішніх.

Пшениця: котирування зросли до $183,8 (+$4,1) за тонну.

Зростання зумовлене:

  • високою активністю спекулятивних продажів на біржі,
  • підвищенням котирувань кукурудзи,
  • низькими темпами збирання пшениці в Канаді (зокрема в провінції Саскачеван, яка є ключовим регіоном-виробником, до 30 вересня пшеницю зібрали лише на 47% площ проти 73% минулого року).

Landlord раніше повідомляв про те, що високий урожай та низька валюта в Південній Америці зрізали ціни на українську кукурудзу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також