Новини / Логістика     11 вересня 2022 18:19

На польському кордоні відкрили ще один пункт пропуску для вантажівок

Змін щодо руху через цей пункт пропуску легкових автомобілів, автобусів та вантажних транспортних засобів вагою до 7,5 т не відбулося

За домовленістю з польською стороною з 9 вересня через пункт пропуску “Устилуг-Зосін” розпочали пропускати порожні вантажні транспортні засоби на виїзд з України. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

Домовленості досягнуто між головними прикордонними уповноваженими України та Польщі. Заходи мають сприяти розв’язанню питання з рекордними чергами, які через блокування польськими перевізниками утворилися перед пунктом пропуску “Ягодин-Дорогуськ”.

Державна прикордонна служба України рекомендує водіям порожніх вантажівок обирати для виїзду в Польщу пункт пропуску “Устилуг-Зосін”.

Змін щодо руху через цей пункт пропуску легкових автомобілів, автобусів та вантажних транспортних засобів вагою до 7,5 т не відбулося.

Нагадаємо, попри деблокаду українських портів, експорт українського зерна продовжують здійснювати вантажівки. Як результат, великі черги на кордоні показали необхідність у додаткових пунктах пропуску.

На державному кордоні з країнами-членами ЄС, а особливо – на польській ділянці, відмічається суттєве накопичення черг автотранспортних засобів в обох напрямках.

У межах Угоди про ЗВТ досягнуто історичної домовленості – про повну лібералізацію автомобільних перевезень. Про це повідомив у Facebook міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Швейцарська судноплавна компанія MSC має намір запустити в Україні експортний контейнерний сервіс “залізниця-ріка” для українських вантажів у порту Південний.

Раніше Landlord повідомляв, що Україна має у пріоритеті відновлення експорту зерна та проведення посівної кампанії – Сольський.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також