Новини / Інвестиції     02 березня 2023 09:09

На Львівщині збудують ще один завод з виробництва мінеральних вод


На Львівщині група “Карпатські мінеральні води” побудує ще один завод мінеральних вод з потужністю 230 млн пляшок на рік.

Про це у Телеграмі повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

“Попередньо, будівництво розпочнуть уже цієї весни. Спорудження першого пускового комплексу завершать навесні 2024 року. Він вироблятиме 230 мільйонів пляшок води на рік. Загалом завод складатиметься з чотирьох пускових комплексів”, – написав Козицький.

Очільник області зазначив, що представники групи компаній “Карпатські мінеральні води” під час зустрічі розповіли, що завершили підготовчі документальні процедури щодо будівництва заводу у Львівській області та поділились найближчими планами. Реалізацію проєкту супроводжує відділ залучення інвестицій департаменту економічної політики Львівської ОВА.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Цінуємо те, що національний виробник мінеральних вод і безалкогольних напоїв, який прискіпливо контролює якість продукції на всіх етапах виробництва, інвестує у Львівську область. Завдяки цьому роботу отримають 300 людей. Щороку підприємство сплачуватиме близько 110 мільйонів гривень податків. Це важливий вклад у розвиток української економіки”, – додав Козицький.

“Карпатські мінеральні води” є національним виробником мінеральних вод і безалкогольних напоїв вже більш як 15 років. Компанія розпочала свою діяльність на ринку мінеральних вод у 1996 році з першим розливом мінеральної природної столової води ТМ “Карпатська Джерельна”, і в червні 2002 року була реорганізована в завод по виробництву мінеральної води і безалкогольних напоїв “Карпатські мінеральні води”.

Мінеральна вода “Карпатська Джерельна” видобувається з двох артезіанських свердловин на глибині 90 метрів. Виробництво знаходиться безпосередньо біля джерела, і вода зі свердловин надходить на лінії розливу по трубопроводу.

Нагадаємо, в Україні планують ввести ліцензування діяльності з буріння свердловин для добування підземних вод. Про це ідеться у законопроєкті №9020 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо ліцензування діяльності з буріння та використання свердловин для добування підземних вод”.

У червні 2022 року співробітники Бюро економічної безпеки забезпечили арешт корпоративних прав компанії з виробництва та реалізації мінеральної води IDS Borjomi, яка належала російському олігарху Михайлу Фрідману (ТМ “Моршинська”). В Україні проти Фрідмана запроваджено санкції. В IDS Ukraine заявили, що непідсанкційні власники компанії, яким належить понад 50% виробника мінеральних вод, захищатимуть свої права у судах.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також