Новини    24 лютого 2023 14:18

Власники “Моршинської”, які не перебувають під санкціями, захищатимуть свої права в суді


В IDS Ukraine заявили, що непідсанкційні власники компанії, яким належить понад 50% виробника мінеральних вод, захищатимуть свої права у судах.

Великий виробник мінеральної води IDS Ukraine заявляє, що арешт заводів автоматично зупинить операційну діяльність підприємств.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

” Буде зруйнований працюючий бізнес, а це означає, що без роботи в умовах війни залишиться 3000 співробітників”, – додали в компанії.

Також у компанії вважають, що арешт активів призведе до того, що “мільйони українців втратять доступ” до бутильованої води.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

В IDS Ukraine додали, що арешт заводів та їх неминуча зупинка призведе до того, що держава “може втратити велике і сучасне підприємство”. За останні 5 років у нього було інвестовано 2,5 млрд грн.

Виробник мінеральної води наголосив, що понад 50% активів компанії належать акціонерам, щодо яких не застосовано жодних санкцій.

“Ці власники будуть захищати свої права в судах, у тому числі і міжнародних”, – додали в компанії.

Також в IDS Ukraine наголосили, що у разі банкрутства підприємства компенсацію за втрачені активи зазначеним акціонерам заплатить держава.

У компанії додали, що арешт майна, що належить непідсанкційним акціонерам “стане вкрай негативним сигналом для іноземних інвесторів”.

Менеджмент IDS Ukraine заявив про готовність взяти на себе зобов’язання щодо збереження подальшої ефективної роботи бізнесу.

Пропозицією з боку менеджменту компанії є підписання Меморандуму з державними органами, в якому він ухвалить зобов’язання щодо збереження вартості, ефективного функціонування та ринкових позицій компанії, додали в IDS.

Як відомо, у червні 2022 року співробітники Бюро економічної безпеки забезпечили арешт корпоративних прав компанії з виробництва та реалізації мінеральної води IDS Borjomi, яка належала російському олігарху Михайлу Фрідману. В Україні проти Фрідмана запроваджено санкції.

Нагадаємо, в Україні планують ввести ліцензування діяльності з буріння свердловин для добування підземних вод. Про це ідеться у законопроєкті №9020 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо ліцензування діяльності з буріння та використання свердловин для добування підземних вод”.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...