Новини / Логістика     11 лютого 2023 12:04

На кордоні з Румунією запрацював КПП “Дяківці-Раковець”


Новий міжнародний автомобільний пункт пропуску на кордоні з Румунією “Дяківці – Раковець” вже розпочав свою роботу.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Руслан Запаранюк.

МАПП працюватиме у цілодобовому режимі. Тут передбачено 6 смуг руху для оформлення автівок та автобусів, а також окрема смуга руху для пішоходів.

Запланована пропускна спроможність пункту на добу – до 300 одиниць транспортних засобів, в тому числі 10 автобусів, 1 550 громадян, у тому числі 500 пішоходів.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

На першому етапі пункт пропуску буде пропускати порожні вантажівки й цистерни. Вже згодом, залежно від створення необхідних інфраструктурних умов, працюватиме і для переміщення інших типів транспортних засобів та товарів.

Зазначимо, що це третій пункт пропуску, який відкрили за часи незалежності і другий, який відкрили на території Буковини.

IMG_3830IMG_3830

Нагадаємо, 10 листопада на українсько-румунському кордоні в межах ділянки Чернівецької області відкрили новий автомобільний пункт пропуску “Красноїльськ – Вікову де Сус”. Початок роботи цього ПП не лише полегшить перетин кордону для громадян України, але й дасть можливість розвантажити єдиний на Буковині пункт пропуску на кордоні з Румунією – “Порубне”.

Завершуються роботи з облаштування ділянки дороги Нижанковичі – Дрогобич – Стрий, яка веде до нового пункту пропуску  “Нижанковичі – Мальховіце” на кордоні України та Польщі. Новий пункт пропуск передбачатиме рух легкових автомобілів та вантажівок із загальною масою до 3,5 тонн.

Тим часом в УДП повідомили про запуск “Дунайського зернового шляху”. “Дунайський зерновий шлях” передбачає доставку аграрної продукції баржами з річкового порту на Дунаї одразу на морське судно великого тоннажу на рейді порту в Румунії. Увесь логістичний ланцюжок здійснюється і контролюється УДП.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також