Новини / Інвестиції     09 вересня 2023 15:21

На Хмельниччині відкрили новий завод із виробництва засобів захисту рослин


Група компаній VITAGRO PARTNER відкрила на Хмельниччині новий завод із виробництва засобів захисту рослин.

Про це повідомила Хмельницька обласна рада.

“У нашій області офіційно стартувала робота нового підприємства з виробництва засобів захисту рослин ТМ BAYTON… Виробничі потужності заводу BAYTON розміщені на 19 гектарах. Площа приміщень сягає більше 20 тис. кв. метрів”, – йдеться у повідомленні.

Забезпечення заводу водою здійснюється від свердловини потужністю понад 120 кубометрів на добу води і завглибшки 70 м. На підприємстві функціонує потужний дизель-генератор (710 кВт), який дозволяє вести технологічний процес у режимі відсутності централізованого електропостачання.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Зазначається, що засоби захисту рослин ТМ BAYTON є результатом спільної роботи компанії VITAGRO та партнерів.

За інформацією групи компаній VITAGRO PARTNER, середня потужність виробництва мікродобрив та рідких комплексних добрив на новому заводі становить 18 тис. тонн за сезон. Фасування здійснюється в тару по 5, 10 і 20 літрів, що дозволяє розвивати в середньому потужність до 2 тонн на годину.

Нагадаємо, компанія VITAGRO планує запустити у 4-му кварталі 2023 року виробництво біоетанолу на базі спиртового заводу, потужність — 35 тис. м3 на рік.

Агрохолдинг VITAGRO завершує будівництво та готується до запуску у роботу нового елеваторного комплексу на 50 тис. тонн одночасного зберігання.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також