Новини    28 серпня 2023 15:18

На Херсонському маслозаводі випускатимуть альбумінний сир

Альбумінний сир — це кисломолочний продукт виготовляється із сироватки

“Херсонський маслозавод” випустив на ринок новий продукт – альбумінний сир, інформує пресслужба підприємства.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Альбумінний сир — це кисломолочний продукт виготовляється із сироватки.

Містить дуже цінний білок — альбумін, який краще засвоюється людським організмом, тому рекомендований і дітям, і людям похилого віку, і вагітним, а також діабетикам, — пояснили у пресслужбі.

Читайте також: Нове захоплення Білла Гейтса: мільйонер вкладає кошти у сир, зварений із сої

Довідка: “Херсонський маслозавод” заснований у 1962 році, займається виробництвом масла вершкового, сирів та сирних продуктів. Постачає продукцію до Південної Кореї, Азербайджану, Туреччини, США, Грузії та інших країн.

Нагадаємо, на сироварні міста Перечин виготовляють крафтовий різнокольоровий сир: червоний, жовтий, синій, зелений, і навіть – чорний по 800 грн за голову. Такий колір надає чорнило каракатиці, яку купують за кордоном.

Як раніше повідомляв Landlord, на Тернопольщині економіст став сироваром і розводить кіз.

Нещодавно на Сумщині відкрилася нова Андріївська сироварня. Наразі власники працюють над розширенням виробництва та створенням нових робочих місць.

World Cheese Awards — наймасштабніший сирний конкурс в Європі. 2022 року на міжнародному сирному конкурсі у Великій Британії вперше взяли участь 39 сирів з України.

Торік “Станіславська сироварня” отримала найпрестижнішу відзнаку в своїй категорії на міжнародному конкурсі сирів World Cheese Awards 2022 — Super Gold.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...