Новини    18 вересня 2022 15:29

На Херсонщині росіяни відбирають землю у фермерів

Росіяни розставляють свою охорону на захоплених підприємствах. В окремих випадках працює формат "сімейного підряду".

У фермерів на тимчасово окупованій Херсонщині, котрі не згодились на співпрацю, колаборанти продовжують відбирати землю. Про це заявив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський, передає ArgoTer.

“Деякі колаборанти на Херсонщині все ще продовжують активно нарощувати свій земельний банк, “віджимаючи” землю та матеріальні цінності у фермерів. У тих фермерів, які відмовилися співпрацювати з окупаційною владою”, — зазначив посадовець.

За його словами, “ділки” розставляють свою охорону на захоплених підприємствах. В окремих випадках працює формат “сімейного підряду”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Наївно вважати, що СБУ не має цієї інформації, і що кожен учасник цих процесів не понесе заслуженого покарання. Усі прізвища згодом будуть названі. У зрадників всього два шляхи — до смерті чи до в’язниці”, — додав Соболевський.

Нагадаємо, кожне шосте зерносховище в Україні було знищено російськими окупантами з початку повномасштабного вторгнення рф.

Війна завдала великої шкоди агросектору України. Так, за різними оцінками, потенційна пряма шкода агросектору склала вже зараз, станом на вересень, понад шість мільярдів доларів США, а непряма – понад 23 млрд доларів.

7 липня експерти Всеукраїнської Аграрної Ради під час  практичного семінару “Збитки сільгосппідприємств: як зафіксувати пошкодження та руйнування” презентували покроковий алгоритм дій та 17 готових шаблонів документів для фіксації збитків від війни.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...