Новини / Інвестиції / Тваринництво     19 травня 2023 10:08

Миколаївський “Промінь” збудує ферму на три тисячі телят


Фермерське господарство “Промінь”, яке розташоване у Миколаївській області, за 60 км від лінії фронту, збудує ферму на 3 тисячі телят.

Про це Latifundist.com розповів директор підприємства Сергій Ясевін.

В планах підприємства збудувати три телятники, кожен на тисячу голів.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Я думаю буде добре, якщо ми все здамо на наступний рік, до кінця наступного сезону. В цьому році плануємо збудувати один хоча б телятник, здати його в експлуатацію і запустити туди тварин”, — сказав Ясевін.

Паралельно господарство будує корівник на тисячу голів худоби. Через місяць вже планують вводити в експлуатацію доїльний зал карусельного типу.

Крім того, два тижні назад у “Промені” закінчили будівництво свинарника на 2 тисячі голів, який має новітню вентиляцію з мікрокліматом. Тепер свинокомплекс підприємства вміщує 8 тис. свиней, його будували 5 років.

Читайте також: В Україні впроваджені уніфікований підхід до реєстрів кормів та каталогу кормових матеріалів

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сільськогосподарське підприємство “Промінь” з Миколаївської області планує зведення нового свинокомплексу, який відповідатиме найсучаснішим вимогам утримання поголів’я.

49-річний житель Чорткова Олег Сович відкрив першу буйволину ферму на Тернопільщині.

ПП “Євросем” у 2023 році планує поставити комбікормовий завод потужністю 60-80 тонн кормів на добу.

Проєкт “Сімейні молочні ферми” створює “зелену лінію” з виробництва комбікорму. Планується створити сучасний комплекс, який вироблятиме та продаватиме якісні корми для тварин, а також надаватиме послуги з обробки та зберігання кормових і зернових культур для дрібних і середніх господарств.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також