Новини    05 липня 2023 20:29

MSC прийняв в експлуатацію ще один мегаконтейнеровоз місткістю понад 24 тис. TEU

З серпня 2020 року MSC придбав 306 контейнеровозів сумарною місткістю 1,2 млн TEU. Нині у портфелі замовлень лінії близько 130 суден загальною місткістю 1,66 млн TEU

MSC прийняв в експлуатацію ще один контейнеровоз місткістю 24116 TEU. Судно, яке отримало назву MSC Mariella, побудоване на китайській корабельні Yangzi Xinfu Shipyard, дочірній компанії Yangzijiang Shipbuilding Group, пише ЦТС. Довжина контейнеровоза становить 399,9 м, ширина – 61,5 м, висота борту – 33,2 м.

У травні MSC також прийняв ще один 24-тисячник MSC Gemma, побудований на китайській корабельні Hudong-Zhonghua Shipbuilding Group. Це третій 24-тисячник MSC, побудований цим підприємством, і п’ятий, прийнятий MSC в експлуатацію з початку цього року.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Hudong-Zhonghua Shipbuilding вже передала MSC судна MSC Tessa, MSC Celestino Maresca, MSC Raya, MSC Irina та MSC Loreto.

З серпня 2020 року MSC придбав 306 контейнеровозів сумарною місткістю 1,2 млн TEU. Нині у портфелі замовлень лінії близько 130 суден загальною місткістю 1,66 млн TEU.

Передбачається, що найближчими роками провізні потужності MSC досягнуть 6,75 млн TEU за умови, якщо не буде утилізовано вікові контейнеровози.

Довідка. MSC – швейцарська морська контейнерна лінія, що займає друге місце за обсягом вантажних перевезень і контролює 15.7% ринку. Її заснували в 1970 році, а на 2021 рік вона володіє флотом з 136 суден сумарною вантажопідйомністю 947 622 TEU, ще 424 судна місткістю 2 788 419 TEU MSC фрахтує для своїх потреб.

Портовий оператор Hutchison Ports та інвестор Terminal Investment Limited Sarl (TIL), що входить до групи MSC, оголосили про співпрацю в розвитку нового контейнерного термінала в районі Europahaven порту Роттердам.

Стивідор Ризького порту інвестував 2,6 млн євро у будівництво ангара для зберігання та обробки зернових вантажів. Нове сховище для зернових введуть в експлуатацію у Ризькому порту (Латвія).

Стало відомо, що тарифи на чорноморських маршрутах, ймовірно, будуть підвищуватися — в основному через збереження військових ризиків і зростання вартості страхової гарантії безпеки суден.

Сербська експедиторська компанія Panšped готова сприяти українським експортерам в налагодженні логістичного маршруту транспортування продукції з України до морського порту Бар у Чорногорії.

Об’єднаний контейнерний оператор японських судноплавних корпорацій K Line, NYK та MOL Ocean Network Express (ONE) оголосив про розміщення замовлення на будівництво десяти контейнеровозів місткістю 13,7 тис. TEU.

Новий гігантський контейнеровоз MSC був спущений на воду китайськими суднобудівниками, оскільки перевізник продовжує своє швидке розширення. Попри нинішнє уповільнення обсягів і швидке зниження фрахтових ставок, MSC продовжує нарощувати свій флот рекордними темпами. Уже будучи найбільшим оператором контейнерних перевезень, перевізник має замовлення на 40 відсотків від поточної потужності та продовжує купувати вживані судна

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...