Новини    27 червня 2022 17:58

МХП збільшив продажі курятини у травні на 52%

Через ускладнену логістику частка внутрішнього ринку у продажах групи значно зросла.

Найбільший виробник курятини в Україні Агрохолдинг МХП,  у травні 2022 року збільшив виробництво курятини проти попереднього місяця на 5%, до 58,1 тис. тонн, водночас продажі зросли одразу на 52% – до 53,37 тис. тонн. Про це компанія повідомила на Лондонській фондовій біржі, передає Інтерфакс-Україна.

Зокрема, продажі курятини на внутрішньому ринку у травні зросли на 41%, у порівнянні з квітнем, – до 29,18 тис. тонн, а експорт виріс на 69% – до 24,19 тис. тонн. Водночас через ускладнену логістику частка внутрішнього ринку у продажах групи значно зросла.

Проти травня минулого року частка експортних постачань курятини у травні знизилася на 15 відсоткових пунктів (в.п.) – з 60% до 45%. Середня ціна продажу м’яса птиці зросла у травні на 18% у річному обчисленні – до $2/кг.

Операційна діяльність агарної групи все ще нижча за минулорічні показники через повномасштабне російське вторгнення в Україну: у травні 2022 року виробництво курятини склало 93% від показників травня 2021 року, а її продажі – 92%. За звітний період МХП також скоротив виробництво продуктів м’ясопереробки та напівфабрикатів на 54% у порівнянні з травнем 2021 року – до 1,84 тис. тонн, але збільшив у порівнянні з квітнем 2022 року на 26%.

Крім того, у травні 2022 року МХП скоротив продаж соняшникової олії на 48% до травня минулого року та на 49% до квітня поточного – до 16,7 тис. тонн. Продажі соєвої олії скоротилися в 4,5 раза щодо травня 2021 року і в 4,6 раза щодо квітня 2022 року – до 0,88 тис. тонн.

Довідка. Агрохолдинг МХП — провідний виробник курятини в Україні з найбільшою часткою на ринку. МХП володіє та контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових та олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема, через партнерські брендовані точки). Агрохолдинг також посідає провідну позицію у рослинництві.

Нагадаємо, агрохолдинг МХП за підсумками квітня 2022 р. відновив обсяг експорту продукції до довоєнного рівня.

Компанія МХП відновлює зв’язки з колишніми партнерами й активно залучає нових в рекордно короткі терміни. Загалом з початку війни вдалося налагодити роботу з 25 новими контрагентами і цей список зростає

Раніше Landlord повідомляв, що МХП попросив бондхолдерів про відстрочку виплати відсотків за еврооблігаціями.

Стало відомо, що росіяни обстріляли склад МХП.

Також МХП надало 4 тисячі тонн безплатної продукції для постраждалих від війни.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...