Новини / Кооперативи     13 березня 2022 19:03

МХП надало 4 тисячі тонн безкоштовної продукції для постраждалих від війни

В МХП організований спеціальний штаб для допомоги продуктами харчування тим, хто перебуває зараз у найбільшій небезпеці

4 тисячі тонн безкоштовної продукції (на загальну суму більше 200 млн грн) вже отримали від МХП та Благодійного фонду “МХП-Громаді” українці, котрі постраждали від війни з Росією. Про це повідомляє пресслужба компанії, передає Latifundist.com.

Зазначається, шо продукцію поставляють військовим, поліції, територіальній обороні в гарячих точках країни, медичним закладам, пологовим й дитячим будинкам, центрам для літніх людей, населенню, що перебуває у критичній ситуації, а також громадянам, які тимчасово полишили свої домівки.

“Я щодня буваю на підприємствах МХП й на власні очі бачу: робота кипить у цехах, у новоствореному штабі допомоги, у кожному авто, що везе продукти людям. Наші працівники роблять усе, щоб українці мали вдосталь їжі. Благодійна і вчасно доставлена їжа — це наш внесок у Перемогу”, — каже засновник та СЕО МХП Юрій Косюк.

Зазначається, що в режимі 24/7 підприємства холдингу працюють на підтримку харчової безпеки України. В МХП організований спеціальний штаб для допомоги продуктами харчування тим, хто перебуває зараз у найбільшій небезпеці.

Водії везуть продукцію в найгарячіші точки. Працівники змінюють свої “мирні” професії й стають вантажниками, експедиторами, фасувальниками, опрацьовують заявки, координують допомогу на місцях. Долучаються й волонтери, яким в компанії надзвичайно вдячні за небайдужі серця й готовність допомагати.

Раніше Landlord повідомляв, що російські окупанти обстріляли склад МХП.

Владислава Михайленко 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Кооперативи        12 квітня 2022 14:50

Агрохолдинг Harvest Holding почав посівну

Кооперативи        11 квітня 2022 19:31

Астарта “переїжджає” на Кіпр