Новини / Політика     29 квітня 2020 12:19

Мітинг під Кабміном: люди вимагають дозволити роботу малому й середньому бізнесу з 1 травня

Під Кабінетом міністрів представники малого і середнього бізнесу організували акцію протесту з вимогою послабити карантинні заходи. Між мітингувальниками і поліцією сталася сутичка.

За повідомленням ЗМІ, в акції протесту беруть участь приблизно 500 осіб. Вони частково перекрили машинами вулицю Грушевського, через що правоохоронці викликали евакуатори, щоб прибрати транспортні засоби, які порушують правила дорожнього руху. У зв’язку з цим між протестувальниками та правоохоронцями стався конфлікт.

Мітингувальники кажуть, що карантин має бути однаковий для всіх.

“Епіцентр працює, Рошен, Макдональдс працює, не працює лише малий бізнес, якщо карантин – то для всіх” – заявив один із протестувальників.

Читайте: На допомогу з безробіття уряд виділили 6 млрд гривень

Учасники протесту дотримуються карантину – стоять в масках і рукавичках, а також на відстані метра один від одного. Вони вимагають дозволити роботу малому й середньому бізнесу з 1 травня з дотриманням карантинних вимог.

Як зазначив вийшов до протестуючих народний депутат Ярослав Железняк, в комітетах буде виноситися питання ослаблення карантину, а також питання звільнення від податків, перевірок і деякої звітності для підприємців.

Джерело: “UA:Суспільне”, канал 24

Нагадаємо, раніше понад 300 фермерів у знак протесту заблокували в’їзд до Херсона. Аграрії вимагали відкриття ринків, адже їм нікуди дівати свої врожаї.

Читайте також