Новини    27 квітня 2020 09:21

Мітинг у Херсоні: 300 фермерів перекрили в’їзд у місто

Обурені закриттям ринків та втратою прибутків близько 300 фермерів вийшли на акцію протесту на в'їзді до Херсону. 

Аграрії зібралися на Антонівському мосту, що на в’їзді в Херсон. Вони безперервно ходять по пішохідному переходу, тим самим перешкоджаючи руху транспорту. Один із фермерів привіз у фургоні і викинув на проїжджу частину огірки, показавши, що через закриття ринків його продукція пропадає.

Фермерів обурює, що в область ввозять свої товари великі мережі типу дніпровського “АТБ”, а місцеві виробники не можуть збути свої овочі та фрукти. В області залишився працювати тільки один продовольчий ринок – найбільший на півдні України оптовий овочевий ринок у Великих Копанях “несподіванки”. За словами мітингувальників, її замало.

Читайте: ЄС виділить Україні 25 млн євро на підтримку малих фермерів – Дмитро Кулеба

На місце проведення акції прибули близько 70 співробітників поліції. Правоохоронці роз’яснювали присутнім, що необхідно дотримуватися дистанції і носити маски. Однак люди на їх зауваження не реагують, а деякі знаходяться без засобів індивідуального захисту.

Губернатор Юрій Гусєв уже відреагував на те, що відбувається. Він пообіцяв, що після повернення з Києва, де знаходиться у важливій справі, розбереться з ситуацією. Фермери хочуть, щоб він організував закупівлю у них і вивезення продукції за нормальними цінами.

За повідомленнями українських ЗМІ, фермери Дніпропетровської та Запорізької областей теж незадоволені. Тим, хто виростив овочі в теплицях, доведеться викидати їх тоннами. Перекупники не купують у них овочі, так як самі не знають, чи зможуть потім кудись їх збути. Через це фермери вивозять овочі в придорожні посадки і поля, щоб вони там згнивають.

Джерело: Youtube

Раніше Landlord розповідав, як карантин змушує фермерів масово викидати врожаї на смітник.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...