Новини    24 серпня 2023 18:37

Мінагрополітики запропонувало USAID підтримати проєкти з виробництва біогазу

За словами Сольського, ця перспективна галузь має отримати додатковий поштовх до активнішого розвитку

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський зустрівся з заступницею директора Місії USAID в Україні Теодорою Делл, інформує пресслужба Мінагрополітики.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Сторони обговорили реалізацію спільних проєктів в аграрній галузі України. Міністр подякував за підтримку реформи меліорації, завдяки якій фермери активно створюють нові ОВК і отримують допомогу з відновлення зрошувальних систем.

Читайте також: Виробництво біогазу з агропродукції — крок до енергонезалежності

Також мовилося про необхідність додаткових проектів з підтримки переробної галузі, зокрема виробників біогазу. За словами Сольського, ця перспективна галузь має отримати додатковий поштовх до активнішого розвитку.

Своєю чергою, Делл зазначила, що місія USAID з перших днів повномасштабного вторгнення рф підтримує Україну й обов’язково продовжить це робити й надалі.

Нагадаємо, в Україні за підтримки Європейського інвестиційного банку планують побудувати до кінця року 5 заводів із виробництва біометану, ще стільки ж наступного, що наблизить нашу державу до заміщення імпорту природного газу.

В Біоенергетичній асоціації вважають, що Україна здатна повністю замістити імпортований природний газ на власний біометан до 2030 року.

Раніше Landlord повідомляв, що перший в Україні біометан готують до продажу у ЄС.

В Україні готуються до відкриття реєстр гарантій походження у відновлюваній енергетиці для виробників біометану. Реєстр призначений для контролю походження палива, що буде постачатися в газотранспортну мережу.

Посадовці Кіровоградської ОДА та представники нідерландської компанії “Black Swan Holding LTD” домовились співпрацювати в галузях альтернативної енергетики та сільського господарства.

Держенергоефективності разом із найбільшою енергетичною спільнотою Energy Club об’єднали фахівців України та різних країн ЄС на міжнародній дискусії щодо найбільш ефективних шляхів впровадження ринку біометану.

МХП планує будівництво другої черги біогазової електростанції потужністю 12 МВт в Ладижині як заводу з виробництва біометану для потреб компанії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...