Новини / Трейдинг     03 червня 2023 11:03

Мінагрополітики ініціює відновлення ветеринарного контролю на молочку з Польщі


Міністерство аграрної політики та продовольства України ініціює перед Урядом України відновлення ветеринарного контролю на молоко та молочні продукти з Республіки Польща. Відповідна постанова наразі опрацьовується профільними відомствами.

Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Пропонується проведення документальної перевірки, перевірки відповідності, здоров’я та благополуччя тварин, фізичної перевірки та лабораторних досліджень (випробувань). Ці дослідження здійснюватимуться на прикордонних інспекційних постах та призначених пунктах пропуску на державному кордоні України – Краківець, Ягодин, Рава-Руська, Смільниця, Шегині.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Нагадаємо, від 9 березня скасовано ветеринарний контроль української агропродукції, що слідує транзитом через Республіку Польща до польських портів Гданськ, Гдиня, Свіноуйсьце, Щецин чи до інших країн.

Україна спільно з Польщею погодили спрощення транзиту зернових. Домовленості враховують інтереси як польських, так й українських фермерів, які транзитом везуть зерно до інших країн і до польських портів.

АТ “Укрзалізниця” завершило реконструкцію двох дільниць, що дозволило відновити міжнародний залізничний маршрут європейською колією Перемишль-Нижанковичі-Хирів-Смільниця-Устрики Долішні-Заґуж, більше відомий як “Лінія 102”.

Експорт українського зерна до Польщі різко скоротився, а багато його партій відкликали. Тому Польща запровадила перевірки якості українського зерна.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також