Новини    13 листопада 2023 19:28

McDonald’s відкрив перший ресторан на Кіровоградщині

Олександрійський McDonald’s став 96-м рестораном серед тих, які нині працюють в Україні. Мережа забезпечила понад 80 робочих місць

13 листопада мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s відкрила перший заклад у Кіровоградській області, у місті Олександрія, повідомляє пресслужба компанії.

Завдяки розташуванню у самому серці країни, посередині траси М-30, що об’єднує схід і захід України, ресторан особливо зручний для тих, хто в дорозі, — зазначили в повідомленні.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

McDonald’s продовжують відкривати ресторани у невеликих містах і на трасах, щоб бути ближчими і зручнішими для клієнтів.

McDonald’s

Площа ресторану понад 470 м2, для гостей є 123 місця у залі та 122 на терасі, а поруч з рестораном – дитячий майданчик. Усередині працюють 10 цифрових терміналів самообслуговування для комфортного здійснення замовлення.

Ресторан і МакДрайв працюватимуть з 07:00 до 22:00. Під  час повітряної тривоги заклад зачинятиметься.

Олександрійський McDonald’s став 96-м рестораном серед тих, які нині працюють в Україні, і забезпечив понад 80 робочих місць.

Нагадаємо, за третій квартал чистий прибуток McDonald’s зріс на 17% порівняно з попереднім кварталом, до 2,3 мільярда доларів, продажі у всіх ресторанах світу зросли на 14% – до 6,69 мільярда доларів.

Цього року несприятливі погодні умови підвищили ціни на помідори на 445% в Індії. McDonald’s припинив використовувати помідори для приготування їжі в більшості своїх закладів на півночі та сході Індії на тлі п’ятикратного зростання ціни них, оскільки несприятливі погодні умови обмежили врожайність цієї культури

McDonald’s створює додаткову мережу ресторанів під назвою CosMc’s. Гігант швидкого харчування поділився декількома подробицями про проєкт.

Виявляючи турботу про диких бджіл, кілька ресторанів McDonald’s у Швеції обладнали на своїх дахах вулики і висаджують навколо квіти та різноманітні рослини. Віддати належне природоохоронному проекту цих локацій покликана ініціатива компанії – створення McHive. У новому міні-ресторані не подають бургерів і фрі – він функціонує як повноцінний вулик.

Загальна вартість 100 найкращих брендів досягла $3 трлн, що на 16% більше, ніж роком раніше ($2,7 трлн).

У столиці США, Вашингтоні, почав роботу перший український ресторан Ruta.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...