Новини    31 травня 2023 10:13

LNZ Group вступила до Української Зернової Асоціації


Українська Зернова Асоціація (УЗА) об’єднує виробників, переробників та експортерів зерна з метою спільної праці над створенням сприятливих умов на ринку зерна та захисту інтересів учасників цього сектору.

Про вступ до УЗА повідомляє пресслужба компанії.

“Наше партнерство з УЗА дозволить нам продовжувати працювати над розвитком зернової галузі в Україні, зміцнювати позиції українського зерна на світовому ринку та забезпечувати стабільний статус України як світового лідера у продовольчій безпеці”, — коментують у компанії LNZ Group.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Членство в УЗА надає LNZ Group низку переваг, серед яких варто відзначити наступне:

  • Досвід та експертиза. Можна користуватися великим досвідом, який накопичився в УЗА за довгі роки роботи на ринку зерна. Це дозволить нам впроваджувати кращі практики та інновації у нашу діяльність.
  • Мережа контактів. Членство в УЗА надасть можливість залучати нових партнерів і встановлювати цінні контакти в зерновому секторі.
  • Участь у розвитку галузі. Членство в УЗА дозволить брати активну участь у формуванні політики та стратегій розвитку зернового сектору в Україні. Є можливість вносити свої пропозиції, впливати на прийняття рішень і спільно працювати з іншими гравцями галузі для досягнення спільних цілей.
  • Підвищення довіри та репутації. Членство в УЗА підсилює довіру та репутацію в галузі зернового бізнесу.

Також у компанії додають, що разом з УЗА зможуть зробити більше для підвищення конкурентоспроможності українського зерна на світовому ринку та забезпечення продовольчої безпеки як в Україні, так і в усьому світі.

Нагадаємо, торік агропромисловий холдинг LNZ Group створює ягідний кооператив для агровиробників під брендом Tevitta. Мета ягідного кооперативу це — концентрація виробників ягід в одному місці, забезпечення збуту продукції для фермерів, а також розповсюдження якісних саджанців.

Раніше Landlord повідомляв, що LNZ Group стала офіційним дистриб’ютором BASF.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...