Новини / Кооперативи / Садівництво     07 лютого 2022 19:00

LNZ Group створює ягідний кооператив для агровиробників під брендом Tevitta

Кооперація Tevitta надає in vitro саджанці малини, полуниці та ожини

Агропромисловий холдинг LNZ Group створює ягідний кооператив для агровиробників під брендом Tevitta. Мета ягідного кооперативу це — концентрація виробників ягід в одному місці, забезпечення збуту продукції для фермерів, а також розповсюдження якісних саджанців. Про це повідомляє пресслужба LNZ Group.

Кооперація Tevitta надає in vitro саджанці малини, полуниці та ожини фермерам, одноосібникам чи фізичній особі, яка планує займатися вирощуванням ягід в обмін на гарантований збут вирощеної продукції на завод заморожених овочів, ягід та фруктів Tevitta. Розуміючи складність такого бізнесу, компанія Tevitta пропонує агротехнічну допомогу та надає знижки на необхідні для вирощування ЗЗР та добрива.

Тобто особа, яка має бажання займатись вирощуванням ягід забезпечена всіма матеріально-технічними умовами для успішної реалізації даної ідеї: саджанці, ЗЗР, агросупровід та гарантований ринок збуту. За бажанням фермери-юридичні особи можуть укласти із заводом контракт на переробку своєї продукції та її зберігання до кращої ціни. Для цього на заводі є необхідне обладнання та склади.

В компанії акцентували, що з самого початку ягідництво започаткували як окремий напрям. Пізніше дійшли до думки, що, маючи замкнуту систему бізнесу можна досягти більшого. Адже ягідництво — може бути прибутковим бізнесом, якщо зосереджуватися не тільки на вирощуванні, а й на переробці.

«Почали працювати у напрямку диверсифікації — збудували завод, який оснащений високотехнологічним обладнанням, пройшли сертифікацію, тому маємо всі відповідні сертифікати для виходу на світовий ринок — BRC Global Standard for Food Safety та GLOBAL G.A.P. Власне, наразі завод вже працює на ринок Європи», — заявила власник Tevitta Віктор Кравченко.

Раніше Landlord повідомляв, що LNZ Group стала офіційним дистриб’ютором BASF.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також