Новини / Технології     30 грудня 2021 16:10

LNZ Group стала офіційним дистриб’ютором BASF

Великий портфель пропозицій компанії BASF складається з 6 основних сегментів

Вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг LNZ Group став дистриб’ютором ЗЗР найбільшого у світі хімічного концерну BASF (Badische Anilin- & Soda-Fabrik). Про це повідомляє пресслужба LNZ Group.

Великий портфель пропозицій компанії BASF складається з 6 основних сегментів: хімікати, матеріали, промислові рішення, технології для обробки поверхонь, харчування та догляд, рішення для сільського господарства. Концерн засновано 6 квітня 1865 р. Штаб-квартира знаходиться в місті Людвігсхафен, Німеччина.

Наразі у каталозі засобів захисту рослин BASF 23 гербіциди, 23 фунгіциди, 3 інсектициди, 10 протруйників, 4 регулятори росту та 2 морфорегуляторифунгіциди. Кожен з продуктів до початку масового виробництва проходить багаторічні ретельні дослідження та випробування для досягнення високих дієвих якісних характеристик за максимальної безпечності людей та природи.

Довідка. LNZ Group входить у ТОП 100 латифундистів України. Це група, створена на базі Лебединського насіннєвого заводу та спеціалізується на торгівлі насінням цукрових буряків, кукурудзи, соняшника та ріпака, вирощуванні сільськогосподарської продукції, тваринництві.

Земельний банк компанії становить 80 тис. га. Генеральний директор LNZ Group, основний бенефіціар — Дмитро Кравченко.

Раніше Landlord повідомляв, що LNZ Group відкриває представництво у Центральній Україні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також