Новини    04 квітня 2023 18:08

LDC слідом за іншими трейдерами припинить експорт зерна з Росії

Компанія припинить експорт зерна з Росії з 1 липня 2023 року, оскільки проблеми з експортом зерна в країні продовжують наростати

З 1 липня французька компанія Louis Dreyfus Company припинить експорт російського зерна через зростання проблем в країні, передає пресслужба компанії.

Так, компанія припинить експорт зерна з Росії з 1 липня 2023 року, оскільки проблеми з експортом зерна в країні продовжують наростати.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Окрім цього, LDC також оцінює варіанти передачі існуючого російського бізнесу новим власникам та зернових активів.

“LDC продовжить свою діяльність у Росії до того часу, поки процес буде завершено, відповідно до всіх застосовних законів та правил. Компанія опублікує додаткову інформацію, коли це буде доречно”, – зазначили у повідомленні.

Зауважимо, Archer-Daniels-Midland Co. зважує варіанти виходу зі своїх основних російських операцій, потенційно поповнивши список західних трейдерів сільськогосподарської продукції, котрі відмовляються від рф.

Раніше стало відомо, що два найбільших західних вантажовідправника російського зерна, Cargill і Viterra, припинять закупівлі на експорт.

Довідка. Louis Dreyfus Company – французька торгова фірма, що займається сільським господарством, харчовою промисловістю, міжнародними перевезеннями та фінансами. На частку компанії припадає близько 10% світових торгових потоків сільськогосподарської продукції і вона є найбільшим у світі трейдером бавовни та рису.

Нагадаємо, французька компанія Danone остаточно відмовляється від ведення бізнесу в росії. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Мінфін США вводить санкції щодо майже 100 об’єктів у військовій машині путіна. У санкційний список потрапила компанія “камАЗ” та її голова правління.

Європейський Союз працює над новим пакетом санкцій проти росії.

Вартість танкерів зростає слідом за цінами на сировину. Як свідчать дані Gibson Shipbrokers, значне зростання вартості демонструють танкери типу VLCC і Suezmax, водночас спостерігається значна розбіжність між зростанням цін на нові судна і судна, що були у використанні.

Під час повномасштабної війни російські військові завдали ракетні удари по двох великих зернових терміналах у Миколаєві, котрі належать міжнародним компаніям Viterra та Bunge Ltd.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...