Новини    02 квітня 2023 19:27

Агротрейдер ADM також розглядає можливість виходу з рф

Ймовірний крок ADM стався на тлі того, що конкуренти Cargill Inc. і Viterra, два найбільші західні експортери російського зерна, заявили про вихід з ринку

Archer-Daniels-Midland Co. зважує варіанти виходу зі своїх основних російських операцій, потенційно поповнивши список західних трейдерів сільськогосподарської продукції, котрі відмовляються від рф, про це інформує Bloomberg.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Зокрема компанія переглядає свою 50% частку в спільному підприємстві з російським партнером Aston. Підприємство, запущене в 2018 році, переробляє кукурудзу для виробництва підсолоджувачів і крохмалю для російської харчової промисловості та виробництва напоїв.

Ймовірний крок ADM стався на тлі того, що конкуренти Cargill Inc. і Viterra, два найбільші західні експортери російського зерна, заявили про вихід з ринку.

Хоча російський бізнес ADM в країні дуже обмежений і в основному зосереджений на виробництві підсолоджувачів, підрозділ компанії Wild Flavors, який виробляє ароматизатори та барвники для харчової промисловості та виробництва напоїв, також присутній там.

Ситуація в Росії залишається нестабільною, і ми продовжуватимемо постійно відстежувати та оцінювати нашу обмежену діяльність там, — зазначила речниця ADM, відмовившись від подальших коментарів. Звичайно, ми продовжуватимемо дотримуватися всіх санкцій США, законів і правил.

Раніше стало відомо, що два найбільших західних вантажовідправника російського зерна, Cargill і Viterra, припинять закупівлі на експорт.

Довідка. Archer Daniels Midland (ADM) — один з найбільших у світі виробників сільськогосподарської продукції та постачальник харчових інгредієнтів, зі штаб-квартирою у Чикаго, штат Іллінойс. Близько 40 тисяч співробітників обслуговують клієнтів майже у 200 країнах.

Нагадаємо, французька компанія Danone остаточно відмовляється від ведення бізнесу в росії. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Мінфін США вводить санкції щодо майже 100 об’єктів у військовій машині путіна. У санкційний список потрапила компанія “камАЗ” та її голова правління.

Європейський Союз працює над новим пакетом санкцій проти росії.

Вартість танкерів зростає слідом за цінами на сировину. Як свідчать дані Gibson Shipbrokers, значне зростання вартості демонструють танкери типу VLCC і Suezmax, водночас спостерігається значна розбіжність між зростанням цін на нові судна і судна, що були у використанні.

Під час повномасштабної війни російські військові завдали ракетні удари по двох великих зернових терміналах у Миколаєві, котрі належать міжнародним компаніям Viterra та Bunge Ltd.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...