Новини / Рослинництво     26 травня 2020 12:30

Конкуренція на ринку кукурудзи посилюється

На ф’ючерси тиснуть прогнози значного збільшення виробництва кукурудзи у США і пасивність ринку етанолу

Перспективи значного збільшення виробництва кукурудзи в США в наступаючому сезоні стають все більш реальними. Минулого тижня амриканські фермери майже завершили посівну кампанію культури і, за оцінками Міністерства сільського господарства США, валовий збір кукурудзи у Сполучених Штатів цього річ становитиме 406 млн тон.

Це додаткових 59 млн тон до виробництва в 2019/2020 маркетинговому році. При цьому треба врахувати, що в минулому році через сильні дощі на ці дати фермери посадили лише 44% від запланованих.

Як наслідок ф’ючерси на кукурудзу продовжують коливатися трохи вище недавніх контрактних мінімумів на тлі невеликої кількості позитивних новин. Серед них повідомлення про обсяги виробництва етанолу в США – вони ростуть третій тиждень поспіль, сягаючи 660 тис. барелів на день. Але рости ще є куди – в 2017 р. денні піки випуску становили 1,1 млн барелів.

Читайте: Правильний вибір гібриду кукурудзи забезпечить високу врожайність — Віталій Струмінський, EURALIS

Міністерство сільського господарства США прогнозує, що попит на кукурудзу для виробництва етанолу в цьому сезоні буде трохи нижче 126 млн т – мінус 11 млн т. від торішніх позначок.

Відомство також повідомляє, що запаси кукурудзи на кінець 2020/2021 маркетингового року в США зростуть до 33-річного максимуму та сягнуть 84 млн т. Цей ведмежий фактор буде впливати не тільки на глобальні ціни на кукурудзи, але й гратиме на пониження цін на пшеницю, вважають аналітики.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про завершення весняної посівної кампанії в Україні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також