Новини / Інвестиції     31 травня 2023 12:17

Компанія “Королівський смак” збудувала завод з переробки ріпаку (відео)


Компанія “Віктор і К” (продукція реалізується під ТМ “Королівський смак”) збудувала завод з переробки ріпаку. Запустити нове підприємство планують вже цього тижня.

Про це повідомили на сторінці компанії у Facebook.

“З першого червня плануємо запуск потужного і сучасного заводу з переробки ріпаку. Все завдяки чіткому і злагодженому плану програми розвитку компанії “Королівський смак”, — повідомив керуючий директор компанії Максим Король.

На новому заводі збудували маслосховище та сучасний елеватор силосного типу. В рамках цього проєкту започатковане сучасне виробництво з використанням найновіших інженерних технологій.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Реалізація цього бізнес-плану суттєво позначиться на позитивній динаміці розвитку не тільки центрального регіону України, а і всієї країни в цілому. Нашу державу чекає економічний прорив і успіх. Віримо, працюємо, розвиваємось, щоб зробити Україну сильнішою!”, – розповів Максим Король.
Нагадаємо, державне підприємство “Шацький молокозавод” створили фермерське господарство “Полісся-молоко”. Нині чисельність поголів’я  ВРХ перевищує сотню, в тому числі є 63 дійних корови. І як результат — сьогодні завод має близько однієї тонни власного молока в день.

49-річний житель Чорткова Олег Сович відкрив першу буйволину ферму на Тернопільщині.

ПП “Євросем” у 2023 році планує поставити комбікормовий завод потужністю 60-80 тонн кормів на добу.

Молочна компанія “Волошкове поле” планує подвоїти виробництво ультрапастеризованого молока, інвестувавши 1,5 млн євро на постачання лінії “Тетрапак” та збільшивши виробничі потужності.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також