Новини / Інвестиції / Тваринництво     23 травня 2023 15:28

ДП “Шацький молокозавод” створив фермерське господарство “Полісся-молоко”


Для того, щоб мати постійно в наявності певну кількість власної сировини, державне підприємство “Шацький молокозавод” створили фермерське господарство “Полісся-молоко”.

Про це пише видання Район.Бізнес.

Нині чисельність поголів’я  ВРХ перевищує сотню, в тому числі є 63 дійних корови. І як результат — сьогодні завод має близько однієї тонни власного молока в день.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Підприємство має лінію з виробництва казеїну технічного, масла вершкового, молока згущеного, сирів. Втричі збільшили штат підприємства. Для виготовлення продукції використовується лише цільне молоко, без рослинних жирів і домішок.  Молочна продукція заводу — 100% натуральний продукт”, — пише видання.

За час існування придбали і реконструювали корівник, машинно-тракторний парк, побудували зерносховище, паркан. Щоб полегшити працю обслуговуючого персоналу, придбали кормороздавач і облаштували доїльну залу для автоматизованого одночасного доїння 14 голів корів обладнанням “Ялинка”.

Нагадаємо, фермерське господарство “Промінь”, яке розташоване у Миколаївській області, за 60 км від лінії фронту, збудує ферму на 3 тисячі телят.

49-річний житель Чорткова Олег Сович відкрив першу буйволину ферму на Тернопільщині.

ПП “Євросем” у 2023 році планує поставити комбікормовий завод потужністю 60-80 тонн кормів на добу.

Молочна компанія “Волошкове поле” планує подвоїти виробництво ультрапастеризованого молока, інвестувавши 1,5 млн євро на постачання лінії “Тетрапак” та збільшивши виробничі потужності.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також