Новини / Інвестиції     10 травня 2023 15:23

“Волошкове поле” збільшить потужності та подвоїть виробництво ультрапастеризованого молока


Молочна компанія “Волошкове поле” планує подвоїти виробництво ультрапастеризованого молока, інвестувавши 1,5 млн євро на постачання лінії “Тетрапак” та збільшивши виробничі потужності.

Про це в інтерв’ю Forbes Ukraine розповів генеральний директор компанії “Волошкове поле” Андрій Табалов.

За його словами, ультрапастеризоване молоко у компанії вважають перспективним напрямком для експорту.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Йдеться про збільшення виробництва, що дозволить більше експортувати. Зараз це приблизно 2 тис. т на місяць, але цю цифру ми плануємо подвоїти. Для цього уклали контракт на 1,5 млн євро на поставку лінії “Тетрапак”. Це дозволить наростити наші обсяги в Україні, але основну частину ми плануємо експортувати. Зараз певний попит на нашу продукцію є в Молдові і Грузії, а плануємо продавати цю продукцію ми також в Румунії і Болгарії”, — розповів Табалов.

Він зазначив, що для пришвидшення розвитку експортного напрямку молочної продукції владі потрібно владнати постійні непорозуміння з виробниками молока.

“Вони говорять про те, що переробники замало платять. А ми закликаємо до переговорів у пошуках золотої середини і застосування європейських практик. Згідно з ними, переробники і виробники домовляються так, щоб біржова молочна продукція на експортних ринках була і якісною, і конкурувала за ціною”, — додав Табалов.

Нагадаємо, компанія “Волошкове поле” долучилась до допомоги населенню України, яке постраждало від військових дій Росії на території України.

Пізніше Бюро економічної безпеки викрило схему ухилення від сплати 42,4 млн грн податків сільськогосподарським товариством, що належить народному депутату VII скликання, власнику низки відомих торгових марок молочної продукції. Як з`ясували журналісти, йдеться про компанію родини Табалових ПАТ “Юрія”. Власником компанії є виробник молочної продукції “Волошкове поле” (84,45%). Через “Волошкове поле” бенефіціарами компанії є екснардеп сьомого скликання Олександр Табалов та його син, також колишній народний депутат, Андрій.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також