Новини / Рослинництво     22 березня 2023 12:20

Компанія HarvEast розпочала польові роботи на Київщині: сіють ріпак і гірчицю (фото)


Київський актив компанії HarvEast — “Агро-Холдинг МС” — розпочав весняну посівну кампанію 2023 року.

Про це йдеться у повідомленні холдингу на сторінці у Facebook.

Як зазначається, стартували з посіву нішевих культур у Бучанському районі — з гірчиці. Днями буде і ріпак.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Якщо ріпак ми вже вирощували на Київщині, то гірчицю — тільки у Донецькій області. Тож маємо певний виклик для команди київського регіону”, — написали в компанії.

Уточнюється, що нішеві культури цього року займуть майже чверть земельного банку компанії. Водночас посіви під традиційною для “Агро-Холдинг МС” кукурудзою будуть зменшені втричі — до 5 тис. га.

Читайте також: Ситуація близька до катастрофи: у ІМК та Harveast Holding оцінили стан українського АПК

Довідка: HarvEast — сільськогосподарський холдинг. Основні напрями діяльності: рослинництво (вирощування пшениці, соняшнику, ячменю, багаторічних трав, кукурудзи) і молочне тваринництво. Більшість земельного банку HarvEаst перебуває на окупованих територіях Донецької області. Акціонерами HarvEast Holding є група СКМ і група “Смарт-Холдинг”.

Нагадаємо, компанія HarvEast перевела сушарку на тверде паливо. Так агрохолдинг здешевив вартість сушіння кукурудзи у 2,5 раза порівняно до того, якби цей процес відбувався з використанням газу.

У Harveast Holding вважають, що із-за безлічі локальних проблем, і світовий тренд – зниження вартості коммодіті, деякі культури, які традиційно вирощували в Україні втрачають свою рентабельність. Такі культури як ячмінь, жито сьогодні вирощувати немає жодного сенсу.

Українська фермерська компанія HarvEast заявила, що рф вкрала близько 200 000 тонн врожаю з її ферм на сході тимчасово окупованих територій.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також