Новини    30 березня 2023 18:29

Компанія “Аскет Шиппінг” будує в Ізмаїлі зерносховище на 5 тис. т

"Аскет Шиппінг" - група компаній, портовий оператор на ринку експедирування зернових культур України

Компанія “Аскет Шиппінг” розпочинає в Одеській області будівництво зерносховища потужністю 5 тис. т, повідомляє пресслужба компанії на сторінці у Facebook.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Ми починаємо будівництво складів біля Ізмаїлу, де розташований найбільший український порт на Дунаї. Це не тільки створить нові робочі місця, а й допоможе державному підприємству впоратися з потоком відвантажень, що різко зріс через війну, — мовиться в повідомленні.

Довідка. “Аскет Шиппінг” – група компаній, портовий оператор на ринку експедирування зернових культур України. Компанія надавала логістичні послуги з експортних відправлень зернових та харчових вантажів у сімох портах України — в Бердянську, Миколаєві, Одесі, Маріуполі, Херсоні, Дніпрі та Запоріжжі. На початку війни компанія перемістила виробничі потужності на захід України.

Нагадаємо, контейнерний фідер T-MOON здійснив свій перший рейс до порту Ізмаїл. Про це повідомила пресслужба портового оператора Iteris.

Адміністрація “Ізмаїльського морського порту” дозволила проходити гирлом Бистре суднам з осадкою до 6,5 метра, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

У рейтингу серед морських портів України за обсягами перевалки порт Миколаїв на початок року впевнено займав друге місце, з перевалки олії — безперечний лідер.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про розширення акваторії морських портів на Дунаї – йдеться про порт в Ізмаїлі, Рені та порт Усть-Дунайськ.

Компанія “НІБУЛОН” стала учасником нової програми приватного партнерства USAID – US Agency for International Development! Агенція виділяє кошти на підтримку проєкту з будівництва перевантажувального термінала в м. Ізмаїл (Одеська обл.), повідомила пресслужба компанії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...