Новини / Кооперативи     13 березня 2022 10:01

Херсонський завод Danone призупинив роботу

Однак виробництво в Кременчуці налагоджує постачання молока, щоб надалі виробляти молочні продукти

У Херсоні тимчасово призупинено роботу підприємства компанії “Данон Україна”. Співробітники відвантажили близько 50 тонн продукції на гуманітарні потреби міста й області. Про це повідомляє пресслужба компанії.

“Наше виробництво в Херсоні, на жаль, тимчасово призупинено. Та наші співробітики, попри загрозу власному життю та здоров’ю, власноруч відвантажували продукцію на гуманітарні потреби міста та області. За приблизними підрахунками близько 50 тонн продукції було відвантажено працівниками з цією метою”, – йдеться в повідомленні.

При цьому виробництво в Кременчуці мобілізувало всі можливі ресурси, щоб налагодити постачання молока і надалі виробляти молочні продукти. Аби забезпечити продовольчу безпеку, понад 25 тонн продукції було відвантажено на потреби населення в Кременчуці та найближчих містах.

Медична команда підрозділу Nutricia підтримує постійний зв’язок із закладами охорони здоров’я та вже передала 8 тис. пакунків дитячого та спеціалізованого харчування на потреби.

Для співробітників та їхніх родин компанія організувала координаційний центр, який допомагає знаходити безпечний притулок в Україні і за її межами.

На глобальному рівні Danone вже пожертвував 500 тис. євро Червоному Хресту для фінансування їжі, води, ліків і житла для українців, а також створив спеціальну сторінку для донацій іншими співробітниками з усього світу.

Нагадаємо, компанія Danone заявила, що не зупинятиме виробництво молочної продукції та дитячого харчування в Росії, але припинить інвестиції в РФ.

Довідка. Французька компанія-виробник молочної продукції працює під брендами Простоквашино, Активія, Actimel’, Evian, Растішка. До групи Danone у Росії входять 16 підприємств.

В Україні компанія Danone працює вже понад 20 років та володіє заводами у Херсоні та Кременчуці. Однак компанія повідомила, що закрила одне із двох своїх виробничих підприємств в Україні.

Владислава Михайленко 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Кооперативи        12 квітня 2022 14:50

Агрохолдинг Harvest Holding почав посівну

Кооперативи        11 квітня 2022 19:31

Астарта “переїжджає” на Кіпр