Новини    07 березня 2022 10:35

Danone не зупинятиме виробництво в Росії

Компанія пожертвувала 500 000 євро Червоному Хресту на допомогу Україні

Французька корпорація Danone заявила, що не зупинятиме виробництво молочної продукції та дитячого харчування в Росії, але припинить інвестиції в РФ. Також компанія пожертвувала 500 000 євро Червоному Хресту на допомогу Україні. Про це йдеться в офіційній заяві компанії.

“У Danone ми дуже стурбовані тим, що відбувається щодня після вторгнення в Україну”, – йдеться в повідомленні.

Попри це, корпорація заявила, що не буде зупиняти виробництво молочної продукції та дитячого харчування, аби “забезпечувати базові потреби в харчуванні місцевого населення”.

Довідка. Французька компанія-виробник молочної продукції працює під брендами Простоквашино, Активія, Actimel’, Evian, Растішка. До групи Danone у Росії входять 16 підприємств.

В Україні компанія Danone працює вже понад 20 років та володіє заводами у Херсоні та Кременчуці. Однак компанія повідомила, що закрила одне із двох своїх виробничих підприємств в Україні.

Раніше Landlord повідомляв, що триває 12-ий день війни, яку Путін оголосив Україні 24 лютого. З початку російського вторгнення в Україну загинуло понад 2000 українців, за винятком військових, повідомляє ДСНС.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...