Новини / Технології     21 лютого 2023 17:29

Японська Ocean Network Express розроблятиме “розумні” контейнери з технологією Sony

Сьомий за величиною контейнерний перевізник у світі використовуватиме технології  Sony для відстеження контейнерів у ланцюжку постачань

Японська контейнерна судноплавна компанія Ocean Network Express (ONE) співпрацюватиме з Sony Network Communications Europe для розробки “інтелектуального рішення” для створення “розумних” контейнерів, повідомляє ЦТС.

Сьомий за величиною контейнерний перевізник у світі використовуватиме технології  Sony для відстеження контейнерів у ланцюжку постачань, щоб отримати більше інформації про свій контейнерний парк.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Дані забезпечать кращу видимість контейнерів, швидке та проактивне прийняття рішень і більш ефективні переміщення контейнерів на флоті з 205 суден.

ONE зазначає, що його клієнти отримають доступ до оперативних оновлень протягом усього шляху доставки. Технологія “розумних контейнерів” також надасть більш надійні дані про доставку для зацікавлених сторін.

Разом із Sony ми створюємо майбутнє контейнерних перевезень. Це майбутнє, у якому ми маємо доступ до інформації, необхідної для того, щоб запропонувати нашим клієнтам вищу якість послуг і створити новий стандарт досконалості процесів. Наша спільна місія спрямована на те, щоб розширити межі наших можливостей за допомогою інноваційних логістичних технологій, – акцентував керуючий директор ONE з продуктів і мережі Хірокі Цуджі.

Sony створить спеціальне та вдосконалене рішення для розумних контейнерів разом із ONE.

Інформація в режимі реального часу, отримана для флоту ONE, дозволить їм ще більше оптимізувати свій транспортний бізнес і, таким чином, покращити обслуговування клієнтів, – додав керівник відділу відстеження Visilion Sony Network Communications Europe Ерік Лунд.

Нагадаємо, Нідерландський мультимодальний оператор Samskip підписав угоду із земляком, постачальником біопалива GoodFuels, щодо забезпечення “зеленим” пальним чотирьох своїх контейнеровозів. Samskip збільшила використання біопалива в морських перевезеннях.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk

Данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Цьогоріч вартість фрахту плавучих регазифікаційних установок (FSRU) у Європі різко зросла. Ставки фрахту FSRU зросли через дефіцит суден та високий попит на зріджений газ.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також