Агролайф / Відпочинок     15 грудня 2019 17:02

Як відновити емоційний і фізичний стан взимку – Олексій Башкірцев

Після насиченого року багато аграріїв планують відпочинок у зимову пору. Який вид відпочинку краще обрати для відновлення емоційного та фізичного стану, розповідає головний лікар комплексу Edem Resort Medical & SPA Олексій Башкірцев.

Олексій Башкірцев – кандидат медичних наук, міжнародний експерт у сфері anti-age медицини, член Європейської академії природничих наук, тож його думці Landlord довіряє.

Відновлення організму взимку

Експерт радить насамперед звернути увагу на можливості, які для цього є в Україні,– в комплексі Edem Resort Medical & SPA:

«Взимку я б рекомендував поєднати програми очищення з програмами відновлення, а саме для очищення — наші флагманські програми детоксикації з програмами відновлення та релаксу (програма Fithealth)».

Fithealth — це програма, що поєднує в собі насичення організму певними необхідними вітамінами та мікроелементами в поєднанні з активними фізичними процедурами та спортивним чекапом. Таке поєднання виключає багато ризиків у заняттях спортом у повсякденному житті.

Читайте: Як бути здоровою і щасливою людиною: інструкція Олексія Башкірцева

Харчування взимку

Також Олексій Башкірцев розповів, яким має бути харчування взимку. Експерт наголосив на важливості споживання певних продуктів для підтримання активності в зимовий період:

  • У холодну пору року особливо важливо зробити сніданки білковими, а не вуглеводними.

«Взимку потрібно багато енергії, щоб підтримувати сталою температуру тіла, тому білок – саме те, що потрібно організму», – пояснює Олексій Башкірцев.

  • Зробити акцент на ягодах та коренеплодах у першій половині дня, а рослинні жири, олії, авокадо, горіхи більше вживати в другій половині дня.
  • Для профілактики в зимовий період слід вживати вітаміни та мікроелементи як добавки.

«Наприклад, я завжди вживаю у цей час додатково вітамін С 1000–4000 мг на добу, вітамін D у дозі 4000 мг на добу, також омега-3 жирні кислоти, антиоксиданти, такі як ресвератрол, куркума, екстракт зеленого чаю, екстракт часнику, та добавки з магнієм, калієм, цинком, селеном», – зазначає Олексій Башкірцев.

Landlord раніше публікував поради Олексія Башкірцева про те, як аграріям запрограмувати себе на ефективну роботу без шкоди для здоров’я.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також