Новини / Політика     27 лютого 2019 11:57

Як відмінити соєві правки: у ВР зареєстровано ще два законопроекти

Експерти з аграрної сфери продовжують працювати у напрямку зміни законодавства щодо відновлення відшкодування ПДВ при експорті олійних. Цього тижня у ВР зареєстрували два альтернативні законопроекти.

Про це повідомляє АПК-Информ.

Група народних депутатів на чолі з Іваном Мірошниченком та Леонідом Козаченком розробили і внесли до розгляду проекту закону №10027-1 «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур».

Група народних депутатів, серед яких Олександр Бакуменко та Олег Кулініч, зареєстрували в парламенті законопроект №10027-2 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо питань оподаткування податком на додану вартість операцій з деякими видами сільськогосподарської продукції».

Читайте: Соєві правки: як це вдарило по аграрному бізнесу

На сайті Верховної Ради України ці документи поки що не опубліковані.

Нагадаємо, що ЄБА звернулася із закликом змінити законодавство у цій сфері, наголосивши, що вибіркова податкова політика щодо відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку нищить конкуренцію в агробізнесі.

Як повідомляв Landlord, раніше народний депутат Максим Поляков вніс у парламент законопроект, в якому пропонує повністю скасувати 63-й пункт Податкового кодексу про припинення оподаткування експортерів сої і ріпаку та, відповідно, відновити відшкодування ПДВ фермерам.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також