Новини / Технології     30 грудня 2019 17:02

Як стати учасником Open Agribusiness

СЕО «Кернел» Євген Осипов розповів про умови участі партнерів у програмі Open Agribusiness.

У рамках проєкту «Open Agribusiness: як українські аграрії об’єднуються з Kernel» СЕО «Кернел» Євген Осипов разом з директором із закупівель зернових та олійних культур «Кернел» Олександром Головіним ексклюзивно для Landlord детально проаналізували функціонал та перспективи програми Open Agribusiness і пояснили переваги даної ініціативи.

Що таке Open Agribusiness

На сьогодні «Кернел» є світовим лідером за обсягами виробництва та експорту соняшникової олії, лідером Європи з виробництва зернових культур та насіння соняшника, а також найбільшим в Україні експортером зернових. Наразі майже в усіх регіонах врожайність сільгоспкультур на полях «Кернел» на 30–50% вища, ніж в середньому по країні.

Утім, на досягнутому агрохолдинг не зупиняється, постійно шукаючи шляхи для вдосконалення та розвитку. Вивчаючи найкращі практики світових виробників сільськогосподарської продукції, фахівці «Кернел» розробили й втілили в життя інноваційну програму Open Agribusiness. Дане рішення пропонує аграріям підтримку: фінансову, консультаційну, виробничу та технологічну.

«Ми пройшли великий шлях, відпрацювали безліч технологій та засобів і тепер точно знаємо, як досягати таких результатів. Ми готові ділитися цією інформацією з партнерами, показувати, які результати отримуємо на наших полях у різних регіонах, які технології використовуємо, які норми внесення добрив і засобів захисту рослин застосовуємо тощо.

Читайте: Open Agribusiness або навіщо Кернел ділиться важливою інформацією з партнерами

Маючи ці ексклюзивні переваги, ми прийняли рішення про запуск програми для розвитку партнерства з малими та середніми агровиробниками. Ми розширили і поглибили можливість співпраці та запропонували їм не просто спиратися на наш досвід і бути партнером за угодою, а стати частиною «Кернел» і повною мірою користуватися благами компанії: фінансовими інструментами, новими технологіями, результатами наших численних дослідницьких програм, особливими цінами на необхідні товарно-матеріальні цінності (насіння, добрива, техніку), які надають нам виробники цих ТМЦ, запропонували гарантований збут вирощеного врожаю, юридичний та інший захист їхнього бізнесу. Все це входить до комплексної програми розвитку Open Agribusiness», — підкреслив Євген Осипов.

Як стати учасником Open Agribusiness

За словами Євгена Осипова, процедура оформлення партнерства виглядає так:

  1. «Кернел» купує 10% частки агропідприємства, стаючи портфельним інвестором компанії.
  2. Свою частку учасник може повернути в будь-який момент, зворотно викупивши її у «Кернел».
  3. У розрахунках вартості за основу береться оцінка прав оренди землі у $1500/га залежно від термінів дії договорів підприємства.

Однак учасниками програми можуть стати далеко не всі. Для цього потрібно відповідати певним вимогам, мати бажання розвиватися та вести білий бізнес:

  • офіційно зареєстрований земельний банк — не менше 1500 га;
  • ведення діяльності на території однієї з 18 областей;
  • наявність у підприємства робочої стратегії терміном на 3–5 років;
  • офіційне оформлення всіх працівників та своєчасна сплата податків.

Нагадаємо, раніше СЕО «Кернел» Євген Осипов разом з директором із закупівель зернових та олійних культур «Кернел» Олександром Головіним ексклюзивно для Landlord детально проаналізували функціонал та перспективи програми Open Agribusiness і пояснили її переваги.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також